Pentagram Grubunu biliyor musunuz?

Benim sevdiğim bir grup, 80li yıllarda yaptığı müziklerden dolayı yanlış anlaşılmış.2012'de son albümleri çıktı ve 25. yaşlarını kutladılar. Acaba benden başka dinleyen seven var mı?

Sevdiğiniz parçaları da paylaşırsanız sevinirim, benim favorim şeytan bunun neresinde

bilmeyenler için grubun wiki sayfası: link

• Evet, biliyorum, seviyorum
    92% (12)100% (5)94% (17)Oy Ver
  • Evet, biliyorum, sevmiyorum
    8% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Hayır, bilmiyorum, araştıracağım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Hayır, bilmiyorum, umurumda da değil
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Evet biliyorum ve seviyorum.

0|0
    0|0
  • Sevilmez mi la? #_#..

1|0
    0|0
    • Angaralı mısın la?

• Yog la..eğlence olsun olm.(hiç bu kadar malca yazmıyordum..denemek istedim ^.^)..

• sadece Trail Blazer dönemini severim, gerisi ilgimi çekmiyor.

link

0|0
    0|0
  • bunu severim. link

0|0
    0|0
  • Nefis link

0|0
    0|0
  • Sonsuz şarkısı favorimdir...

0|0
    0|0
  • sonsuz güzel şarkı

0|0
    0|0
  • pentegram ayrı ;)

0|0
    0|0
  • eskisi kadar aktif değiller gibi geliyor bana

0|0
    0|0
    • Yaşlılıktandır, bir de şimdikiler pop seviyor ilk albüm popçular dışarı olduğuna göre :)

• ahaha haklısın :D

• Bir

Ölümlü.

0|0
    0|0
  • Elbette :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Dinlemiyorum...

Sen git 90'lı yıllarda hayvantor albümler yap, Türkiye'de bu konuda çığır aç.

Sonra seneler boyunca insanları beklet, konserlerden ekmek ye, gelen tepkileri dikkate alma, yine festival festival dolaşıp konserlerin ekmeğini ye ama albüm çıkartma.

Güzel grup ama bu yönüyle soğutmuştur. O kadar yıldan sonra yapa yapa yeni yaptılar albümü, yeni vokali sevmedimde zaten. O kadar konserin ekmeğini yiyerek zamanında kaliteli bir albüm yapabilirlerdi. Amatör bar grubu değil Pentagram.

Ve Şebnemli, Haykolu piyasa ve para kokulu festivallere çıkmaları yaptıkları türün felsefesine ters düşen bir durum yaratmıştır bana göre. Pentagramı biliyorum, uzun yıllar dinledim, ama sevmiyorum artık.

0|0
    0|0
    • ben 2011'de keşfettiğim için bunları bilmiyordum=) bir de benden yaşlı bir grup

• Nereden baksan 2005 yılından beri bilinçli olarak Rock ve türevlerini dinliyorum. İnternetin nimetlerinden zamanında yararlanarak çok şey araştırma fırsatım olmuştu. Güzel şeyler yaptılar ama çizgilerini koruyamadılar ve sevgimi çok çok önce kaybettiler.

Bu grup sadece Türkiye'de değil Avrupa çapında sükse yapabilecek bir albüm çıkardılar Trail Blazer diye. Şimdi gidip son çıkardıkları albüme bak... Olacak iş değil.

• Pek severim link

0|0
    0|0
  • "Bir" albümünü severim.

0|0
    0|0
  • Pentagram symbolünü mason symbolüyle karıştıranlar var bu arada ikisi birbirinden farksız, dinlemedim ama adını çok duydum

0|0
    0|0
    • evet, biri 5 biri 6

biri ters biri düz =)

• trail blazer en sağlam albümleridir ;)

0|0
    0|0
  • Ayıramam tüm parçaları sağlam.. İzmir'e 2-3 sene önce geldiler de gidemedim

0|0
    0|0
  • dinlemişliğimiz var zaman zaman..sevmemek için neden yok

0|0
    0|0
  • Uzun zamandan beridir - neredeyse on yıldır - bilirim ama dinlemem. Sevmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...