Kastamonu nasıl bir yerdir?

Arkadaşlar Kastamonu ve Kastamonu üniversitesi hakkında bilgi verir misiniz? Nasıl bir yerdir herşeyiyle anlatırsanız sevinirim.

0|1
39

En İyi Erkek Görüşü

• bence çok güzel biryer ben şuan kastamonudayım safranboluda çok canlı bir yer aynı istanbul taksim gibi ama istanbulun tadını vermez eğer 1hafta sonra istanbudayım yuppiyyyy :)))

0|0
    0|0
    • Üniversitesi nasıl peki? Yahu birazcık bilgi istiyorum ya sosyal hayat falan nasıl .pahalı bir yer mi denize uzak mı? bunların hepsini istiyorum :)

• Ben üniversite için gelicem. Gidebileceğim bir çok yer var ama ben nedense Karadeniz istiyorum. Daha açıklanmadı sonuçlar ama kesin gelecek gibi gözüküyor. Cevaplarınız için çok teşekkürler ;)

• rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• ortada şirin bir cadde geçiyor, bir alışveriş merkezi var fena değil, yavaş yavaş cafeler falan açılmaya başlamış. aslında sevimli bir yer ama nereden geldiğine bağlı. büyük şehirden geldiysen sıkılırsın. havaalanı var ama uçuş yok pek. kastamonu üni. jandarma alayının orada, tepede biryerlerde.

1|0
    0|0
    • Kütahyadan geldiğim için pek sorun yaşayacakğımı düşünmüyorum küçük bir yer sonuçta. Üniversitesi güzel mi peki merkezdeymiş sanırım?

• askerliğimi orada yapmıştım, üniversitesine girmedim ama dediğim gibi alayın hemen yanında. 2 sene kadar önceydi bu, inşaat halinde gibiydi, şu an nasıldır bilmem. minibüsle kolayca merkeze iniyorsun. merkezde epey öğrenci görüyorduk.

• tek bildiğim kastamonu tıpı yazıyosn Hacettepe tıpta okuyosn o :D

1|0
    0|0
  • hakkaten ayı çıkabilir

1|1
    1|0
    • Gastamonu Gastamonu dep dep dep :)

• :D ama bi çorbacı var orda adıda çorbacıydı galiba sırf onun için okunur orda bak hala pişmanım 1 tabak daha içmediğime

• çok güzel

1|0
    0|0
  • aynen ha bende yazdım orayı ama hiç haberim yok nasıl bi yer oldugundan

1|0
    0|0
  • ne oldu orayımı kazandın? bende kastamonu üniversitesinde okudum hayırdır?

0|0
    0|0
  • kötü hiç gtme iki dagın arasında bi yer ruhum daralıyo benim orda :))

0|0
    0|0
    • O önemli değil.üniversite hakkında bilgin var mı? şehir merkezi falan?

• burduru yaz amacın ortamsa... okulsa kastamonuyu yaz :)

• İkiside açıkcası .Ama burdurda okuyanlar sordum herkes bin pişman.Kastamonu için yapılan yorumlar daha iç açıcı en azından :) hele üniversitesi bildiğin lise

• eh ıste ıdare eder

1|0
    0|0
    • Biraz bilgi verir misiniz biliyoranız?

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok tutucu bir yer olduğunu duymuştum.

1|0
    0|0
  • kastamonuya dair tek bildiğim eski sevgilim.kastamonun bağrından kopup gelmiş döşü gıllı bir hayvandı

1|0
    0|0
  • ayıların olduğu yerde napucun :D

2|0
    0|0
Yükleniyor...