En çok alkol tüketen İlimiz hangisi?

Türkiyede nüfusa göre en çok içki tüketilen ilk 10 il,

01-Edirne
02-Muğla
03-Kırklareli
04-Tekirdağ
05-Antalya
06-Aydın
07-İzmir
08-İstanbul
09-Ankara
10-Kocaeli

Satış noktası açısından nüfusuna oranla en az satış noktası ise Ağrı’da bulunuyor. Ağrı’da 25 bin 810 kişiye bir perakende satış noktası bulunuyor. Ağrı’yı da Batman, Bitlis, Şırnak, Van, Hakkâri, Şanlıurfa, Muş izliyor.
http://hizliresim.com/LomVko

Güncellemeler:
cevap vermeye cesaret edebilen yok galiba
neden kimse cevap vermiyor?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Farkındaysanız hep kıyı illeri, CeHaPe zihniyeti yani

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bulgaristan Macırları çok içkicidir ztn edirne tekirdag İstanbul falan onlar yaşiyor orda puuu yazıklar olsun size içkici igrenç milletler sizi hiç sevmedim millet

0|0
    1|0
    • millet olarak bişey diyemiycem ama alkol tüketenleri sevmiyorum

• yazıklar olsun be sanki anadoludaki Türklerin hepsi safkan, balkan Türklerini tanımadan yargılıyorsunuz birde Türkçülük yaptığınızı sanıyorsunuz, atalarım bulgarların zulmünden kaçmış mübadelede kendi milletinin ayrım yapması içinmiydi

• ve kanımızda da karışıklık çok az arnavutlardan kız almışlığımız var sadece, hem italyan erkekleri çok yakışıklı dersin hemde karışıklıktan bahsedersin

Erkekler Ne Diyor 4

• trakyanın harbi kafası güzel =))

0|1
    0|0
  • manisa hangi sıradaymış

0|1
    0|0
    • resimdeki liste satış oranına göre. Manisa 8. sırada. ama nüfusa göre bakarsak ilk 10'da değil gönül ister ki en son sırada olsun ama değil işte

• batı illerinde daha yaygın tüketim 13 yaşındaki çocuklar gidip alıp içiyorlar malesef doğuda da esrara büyük bir talep var gençler arasında devlet görmemezlikten geliyor

0|0
    0|0
  • edirne ne alakaymış

0|0
    0|0
Yükleniyor...