Kapat

2 yil sonra yurtdisina cikcam ama yurtdisinda hic arkadasim yok ne yapmaliyim?

2 yil sonra yurtdisina cikcam ama yurtdisinda hicte arkadasim yok arkadasmi edinmeliyim ama nasil

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben varım yurt dısındayım yha valal

0|0
    0|0
    • arkdsalarım var gayet ıyıler saygılalar tbaı kı bızde saygılıyız

• yas kac senın ısım ne

• Mesaj gonderdim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Ah canım ya, her çıkan arkadaşı hazır şekilde mi çıkıyodu yurtdışına? O ne ya :) git orda edinirsin arkadaş. Hem yurtdışında özellikle Türklerle çok takılmayın ki diliniz gelişsin. Duymadınız mı hiç?

0|0
    0|0
  • Ben yaptığım spordan dolayı çok ülke gezdim, dil biliyorsan her türlü arkadaş edinirsin :)

0|0
    0|0
  • Bulursun sorun degil yurt disindada Türkler var :)

0|0
    0|0
    • Biliyorum

• Ehhh kafana neden takiyorsun?

Bah bir kac yerki arkadasin olur yani max. 10 gerisi Türk :D heryer Türk oldu artik baska insan yok

• Netten olabilir.

0|0
    0|0
  • gavur erkeklerle arkadaş olma da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bununla ilgili siteler var hatta benim bir arkadaşım Fransa'ya gitmişti erasmus için. Orada türk bir aile evinin bir odasını vermeyi teklif ediyormuş siteden hemen atladı mesela, yurtta kalmak yerine onlarda kaldı. Hem orada çok güzel şeyler öğretmişler ona hem de çok sevmiş, ballandıra ballandıra anlatıyordu döndüğünde. Siteyi biliyordum ama unuttum buna benzer siteler var, sadece yer değil, gideceğin yerde yaşayan insanlarla konuşarak ön bilgi alabiliyorsun. Öyle arkadaşlıklar edinebilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...