Aklinda kurgu olan var mi?

Roman yazmak istiyorum ve bunun icin gerekli olan bilgilere vs sahip oldugumu dusunuyorum. Gerek betimlemeler olsun, gerek olay orgusu olsun. Tek sorunum kurgu. Aklimda cok fazla olay var ve bunlari yaziya aktarmaya baslayinca hepsi aklimdan ucup gidiyor. Sizin aklinizda bir kurgu var mi?

Güncellemeler:
Konu fark etmez, her turden olabilir.

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• hayatımı yazsam roman olur belki seninki de öyledir hayatını yaz

0|0
    0|0
    • Aynen oyle, bunu hep dusunurum. Cidden roman gibi hayatim var sfhjdgh

• yaz o zaman kesit kesit

Erkekler Ne Diyor 10

• Bende kitap yazıyorum yardım ister misin? Kitabı baştan sona değil bölüm bölüm yaz yerleştir ki olay döngüsü kendi içinde bir gizem katsin. Kronijiyi betimlerken olaylar iç içe olsun yoksa hikaye havası verir.

1|0
    0|0
    • Tabii, yardim isterim iyi olur "-"

• Yazmak istediğin tür ne ve ne kadar o konu hakkinda bilgi sahibisin? Yoksa söyle 1 yıllık bir kütüphane turuna çıkacagiz

• Postanede ki kadına aşık olan hırsız :D postaneyi soyarken yanına rehine olarak alır ve birbirlerine aşık olurlar bla bla bla..

0|0
    0|0
    • Stockholm Sendromu. :) cogu film ve kitabin yer verdigi klişe konu, soyledigin gibi bla bla bla.. :)

• Stockholm sendromu değil ama bu. Kadın ilgili olacak hırsıza :D

• Var ayda sevisenler
    Bir robot bir astronota asik oluyo

0|0
    0|0
  • Vardı İnan ama bende unuttum.. Gelirse yazarım..

0|0
    0|0
  • Pis kurgularim :D

0|0
    0|0
  • :) roman yazmanın en büyük zorluğu da bu zaten.

0|0
    0|0
  • Kurgu bambaska birsey yavrum.
    'Konu' diyeceksin ona.

0|0
    0|0
  • bir kac tane var ama film kurgusu roman degil, yavas yavas yazmaya baslayacagim.

0|0
    0|0
  • Hayal gücü şart.

0|0
    0|0
  • Ben 2. kitabımı yazıyorum, kitap yazmak zor iştir yalnız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• konuyu verde kurguyu yapalım

0|0
    0|0
  • iki erkek aasında kalan bir kızı yaz. birine aşık olsun birine deger versn ikisylede bişyler yaşasın karmakarışık olsun. bir yandan acı çeksin bir yandan mutlu olmaya çalışsın pişmanlıkları olsun. üzülsün üzsün ızdıraplı olsun. erkelerin biri çok acı çeksin biri az.

1|0
    0|0
Yükleniyor...