Başkalarının göremediğini görebilen adam; turuncuadam orangeman?

uzun zamandır çoğu kişinin merakla okuyup, araştırdığı şair ve bildiğim kadarıyla yazar.(?) ve hiç kimsenin hakkında hiçbir şey bilmediği bir adam. daha önceden burada iki defa turuncuadam ın kim olduğu hakkında iki farklı başlıkta iki farklı kişi tarafından soru sorulmuş ve gelen cevaplar aynı!!! hiç kimse turuncuadam ın kim olduğunu bilmiyor dahası ilk defa duyanlar ve hiç okumayanlar bile var. ben de turuncuadam kim diye soruyorum bu gece ve dahası; tanıyanlarla turuncuadam ın şahsı ve eserleri hakkında sohbet etmek istiyorum... cevaplarınızı bekliyorum.

Güncellemeler:
maalesef ben de mesaj atamıyorum :)

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence kendini bir şey sanan adam.

0|0
    0|0
    • ilginç :/ peki nasıl böyle bir fikre kapıldın diye sorsam ve şahsını tanıyor musun diye de eklesem?

• yukarıya not düştüm ki benim de mesajla kimseye ulaşamayacağımı o kadar ciks olduğumu anlasın soranlar :) deyü :) ayrıca ben de link paylaşamıyorum gerçi bunlar ulaşım için zor şeyler olmamalı ;) evet konuyu dağıtmadan şiire geri getiriyorum :) ne kadar iyisin bu işte? sen de herkes gibi duyguları teknik vs kullanmadan kağıda dökmeye mi şiir diyorsun yani öyle mi şiir yazıyorsun yoksa duygularına düşüncelerine kullandığın teknik imgelerle derinlik vs katıyor musun? ben çok bilmem :)

• Tamam ben ulaşayım sana:)

Kızlar Ne Diyor 1

• Turuncuadam filan bilmiyorum kimdir nedir.. sende bildiğin halde entel dantel gelmedin gözüme..
    ilgi alanları farklılık gösterir madam...

0|0
    0|0
    • :) öncelikle madam değil matmazel belirteyim ve sonrasında mesajıma olumsuz da olsa bir cevap almak güzel :). ilgi alanları farklılık gösterir kısmına gelince; haklısınız insanların ilgi alanları, ilgi alanları gibi de zevkleri, düşünceleri vs vs vs oldukça farklıdır... ben yalnızca birileri belki bilgi sahibidir veya bilgi edinmek için bu başlığı kullanır diye düşündüm ;) saygılar ve ayrıca teşekkür derim!

• Detayı okuyunca bilmeyen ölsün gibi bir sonuç çıkardım ondan yazdım bu cevabı... Bu da farklı bakış açısından kaynaklanıyor

• eh bu saatte oldukça normal öyle değil mi? ;)

Yükleniyor...