Kapat

Müzikle uğraşan var mı ?

Gerçek anlamda müzikle uğraşan hobi olarak veya ticari olarak benim hayatım müzikten ibaret diyen varmı ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• evet müzikle fazlasıyla uğraşıyorum. bir grupta yan flüt çalıyorum ve her akşam bir restorantta çıkıyorum. ve dersler de veriyorum bu konuda. ama müzikle alakası olmayan bi bölümde öğrenciyim. müzikle fazlasıyla içli dışlıyım

1|0
    0|0
    • Yan flüte arti verdim:D. Ben de kendi kendime ogrendim, bir senedir calmaya calisiyorum(denebilir.) Yuksek notalar icin bir tavsiyen var mi bana?=)

• soran arkadaşım bak güzel kardeşim bak beni iyi dinle sen olur mu. galiba sen anlamak istediğin gibi anlıyorsun. işinin uzmanı olabilirsin. ben müzik belgesi almadım ama müzik konusunda okulunu okumadık diye müzik biliyor anlamına gelmez. nota okumayı da arızaları da makamları da hepsini de çalıyorum. notayla da çalarız notasız da. sen bildiğini oku biz bildiğimizi yapalım.

• terapi sende bilmediğin muhabbete karışmasan iyi olur.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• 8 yaşından beri piyano, 6 senedir de bass gitar çalıyorum.

Benim hayatım değil, hayat müzikten ibaret.

Böyle olunca da o büyüyü parmaklarda, nefeslerde, her yerde yaşatmaktan başka çaremiz yok.

Ve güle oynaya mahkumuz buna.

0|1
    0|0
  • güne müzikle başlar müzikle bitiririm ne yaparsam yapiim buna müzik eşlik eder müzik bi tutkudur.

0|0
    0|0
  • günde 2 sat muzik dinliyorum o da canım çok isterse:)

0|0
    0|0
  • Sadece dınlerım

0|0
    0|0
  • Allahını seven üzerime elektro gitar atsın.

Düşün okadar seviyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gitar ve keman çalıyorum ama kendimce öyle sahneye falan çıkmışlığım yok geliştirmek istiyorum müzik bambaşka bir şey=))))

0|0
    0|0
  • Ben de dinleyiciyim sadece audiophile'im diyebilirim :). Almayi dusundugum bir kulaklik ve amfi var ama 3000 lira para laziM

0|0
    0|0
  • Fl 9 dan başlayıp cubase 5 ile devam edip Logicte geleceği gördüm Komplete 5 - 6 - 7 hayatıma ışık tuttu.

0|0
    0|0
    • Aranjman sın yani cok iyi hangi studyodasın ? bende aranjman tonmaister mastring sound la ılgılenıyorum

• home studyo diyosun hım:))

• Dostumun evi o benim 10larca kat üstüm :) ses yalıtım yaptık takılıyoruz öyle kayıt falan.

• evet ilgileniyorum

0|0
    0|0
  • Klavye ve gitar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...