Hafif metal ağırlıklı çok fazla bilinmeyen dinlemeye değer dediğiniz şarkıları önerirseniz sevinirim arkadaşlar?

Bol bol bekliyorum çok ihtiyacım var aynı şeyleri dinlemekten ve bilindik şeylerden sıkıldım cidden... :/

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Folk metal seviyosan skyclad, yine böyle Viking tarzı etnik şeyler seviyorsan tyr, ama kesinlikle önereceğim şarkı:
    Jason isbell & the 400 units - go it alone

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Biraz tarz ver önereyim.
    Brutal sever misin sevmez misin?
    Agresif mi olsun, yalnızca hareketli mi? Folk mu normal mi? Saf metal mi yoksa diğer enstrumanlı mı?

0|0
    0|0
    • enstrumanlı olursa iyi olur ve şunu çok severim kesinlikle dinle dediğin bir tarzı da ayrıca önerebilirsin herkesin zevki farklı ama keşfetmediklerimi de bir keşfedeyim :)

• Ayreon, Guilt machine falan önerebilirim, Roswell Six ( terra Incognita) da deyip kaçayım.

0|0
    0|0
    • dur dur kaçma :) teşekkürler ama bu grupların en en önerdiğin şarkılarını da yazsan ya sana zahmet :)

• model dinle.. he modeline gore degisir de...

0|0
    0|0
  • manowar heart of steel

0|0
    0|0
  • Iron maiden-mother russia
    Metalica-Nothing Else Matters

Bu ikisini sevecegine eminim

0|0
    0|0
  • Metal dedin ya sonrasını okumadım.

0|0
    0|0
  • R. E. M dinle pişman olmazsin

0|0
    0|0
    • bir iki şarkısını biliyorum gerçekten iyi. Senin önerebileceğin bir parçasını alabilir miyim o zaman? :)

• Losing my religiondan başla iste kank:) bir gece 2 saat falan dinledim youtubeda parcalarini birlestirp koymuslar o videoyu bul :))

• tamamdır sağol :D

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...