90'larda pop nasıl bilirsiniz?

90'larda pop'u nasıl buluyorsunuz bence durum içler acısı.

http://www.youtube.com/watch?v=cpr01m4tUzI

• Güzel
    67% (4)0% (0)50% (4)Oy Ver
  • Normal
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Kötü
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Vasat
    33% (2)100% (2)50% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Saçmalama bunu nasıl söylersin? 90lardaki bütün şarkılar çok güzeldir ve halen dinlenir hepsi de. Linkteki şarkıların hepsi de begenilen, zamanında hit olmuş döneminin en popüler şarkılarıydı. Bence asıl 90larda türk pop müziği kaliteliydi. Şimdikilerin çıkardığı şarkılar hiçbişeye benzemiyor çünkü. Ne bir kalitesi var, ne özgün bir müziği var. Hepsi de fabrika çıktısı gibi birbirinin aynı şarkılar ve kalitesiz sözleriyle piyasada dolanıyor. Bu yüzden işte 90lardaki şarkıların yerini günümüzdeki hiçbir şarkı tutamaz.

0|0
    1|0
    • Öyle diyorsan öyledir zevkler tartışılmaz ama 'ben sizin babanızım' diye şarkı mı olur en çok güldüklerimden biri

• 90lar pop Türkiye de popun zirve yaptığı dönem, en anlamsız eserinde bile buram buram kalite akar. Bugünki zırvalıklarla karşılaştırlmamalı.

0|0
    0|0
  • Güzel Canım

0|0
    0|0
  • Bence pop hep kötüydü

0|0
    0|0
    • O zamana göre şuanda biraz gideri var gibi sanki

• Dinlemem ama o zamana göre iyi yine biraz daha

• Evet anladım

Erkekler Ne Diyor 1

• haha siz ne anlarsınız be yeni yetmelerden ne beklnelşirki

0|0
    0|1
    • Zevkler ve renkler tartışılmaz

• fikrimi söyledim şu anki müzik rezillik yayaya yatcaz kalkcaz bilmemne nerdesin aşkım burdayım aşkım öyle basit olmaz şarkı

• Orasıda öyle tabi ama o zamana göre 1 tık daha iyi bence dinlemeyen birisi olarak

Yükleniyor...