Her gece, biri uykuya dalmadan önce seni düşünüyor mu?

Sevgilin olabilir, platonik aşkın, daha önce bakıştığınız ya da hiç haberin olmadığı birinin seni düşündüğüne inanıyor musun?

0|0
11|8

En İyi Erkek Görüşü

• düşündüğünden emin oldugum insanlar var ama karşılıklı olarak bir birimizi düşündüğümüz tek bir insan var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 8 yildir her gece birini dusunuyorum umarim o da beni dusunuyordur bunun icin herseyimi vermeye hazirim

1|0
    0|0
  • evden uzakta yaşıyorum annem her gece düşünür eminim birde hatundan da uzaktayım o da her gece düşünür başka her gece düşünenimde yok

0|0
    0|0
  • kesin dusunenler var, hatta arada telefon mesajlari ile pek masum olmayan bu dusuncelerini iletiyorlar her ne kadar terslesem de

0|0
    1|0
  • Evet ve bu durumdan çok ama çok rahatsızım

1|0
    0|0
  • ben ömür boyu birlikte olacağım insanı düşünürüm. hayalimde onun yüzünü daha hiç göremedim ne yazıkki :) ama inş. beni de birisi böyle bir ömürlük düşünüyordur :)

0|0
    0|0
  • Ben rüyalarımda gördüğüm ama gerçekte hiç tanımadığım kızı her gece düşünürüm.

0|0
    0|0
  • Düşünmesini istemedigim biri düşünüyor.

Düşünmemi istemedigi birinide düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben inanıyorum cidden.Hatta hiç benden haberi olmayan birini bende arada aklımdan geçiriyorum ama her gece değil :)

1|0
    0|0
  • Ankara Üniversitesini ..

0|0
    1|0
    • yani demek istediğim varlığını bile bilmediğin seni seviyor mudur?

• onu anladım, olmadığı içinde hayalimdeki üniversiteyi söyledim..

• belkide sadece senin bir bakışın bir gülüşün onun aklında kalmıştır ve düşünüyordur seni, senden habersiz ne biliyon?

• Hayır :(

Ühü :.(

0|0
    0|0
  • o değilde ben ömürlük olcağım adamı düşünüyorum bazen nerde ne yapıyosan ayağını denk al bak benle evlenceksin diyeşim geliyorda tanımıyorum etmiyorum nerde dicem:)biri beni düşünüyordur evet oda iş arkadaşlarımdır billy yarın erken gelsede uyumaya gitsek diye

0|1
    0|0
  • Evet mutlaka vardır.

0|0
    0|0
  • olabilir ama uygun bir pozisyonda nı düşünüyordur onu bilmem.

0|0
    0|0
  • Evet hatta bu gece beni düşündü, eski sevgilim...

0|0
    0|0
    • her gece düşündüyse niçin sevkilin eskidi :D:D

• Sevkili? Olmayınca olmuyor demek ki güzelim.

• canımm aşkmmm düşünüyodur elbet :)

0|0
    0|0
  • evet düşünüyordur..

yapıcak başka şeyi yok zaten askerde

0|0
    0|0
  • nasıl yattığını bile bilmiyordur

0|0
    0|0
  • her gece değil ama en azından bir kere biri beni de düşümüştür gibi gelir. keşke bilsem kim olduğunu.

0|1
    0|0
    • bilsen ne yaparsın:d:d

• ne yapmam ki. :) bu fazla oldu ama beni önemseyeni, ben daha çok önemserim. bilsem onun içinde benim içinde güzel olurdu.

Yükleniyor...