Sağlam yabancı dizi önerisi?

Agents of S. H. I. E. L. D ı bitirmek üzereyim bu tarzda önerebileceğiniz başka bir dizi var mı?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Fotoğrafın dikkatimi çekti bakıyım dedim sonra eskişehir değil mi orası derken valla eskişehirli çıktın içime mi ne doğdu.
    The Starin kesin tavsiye, The Walking Dead, Hell on Wheels, Under the Dome, Game of Thrones.

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim abi bir kaç tanesini izliyorum onların zaten diğerlerine de bakıcam bir

• Breaking Bad, Prison Break, OZ kesinlikle izlemelesin, birde üç bölümlük kısa yani mini dizi var savaş üzereni, annelerimiz, babalarımız alman yapımı kesinlikle izlemelesin.

• Teşekkürler eic, keyifli izlemeler.

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer komik bir şeyler istersen friends izleyebilirsin. eski ve 10 sezon olması caydırmasın seni, hala en iyi dizilerden biri. bir de american horror story var, onun da her sezon farklı bir hikayesi olduğu için iyi gitmeyen sezonu atlayabilirsin öyle bir rahatlığı var ve iyi bir dizi.

0|1
    0|0
  • The vampire diaries :)

0|1
    0|0
  • o ne l*n dizi mi :D 5-6 bölüm zor dayandım ona :D ama sen bilimkurgu seviyorsun galiba o zaman Doctor Who ve Fringe öneririm

0|0
    0|0
    • ilk bölümler dandik zaten sonradan açılıyo oda. Fringe başladım sağ olasın

• istediği kadar açılsın zaman kaybı :D başka türlerden istersen yardımcı olabilrim

• Sons of anarchy
    Californication
    masters of horror
    dracula
    true blood

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• o dediğin diziyi izlemedim ama yaş aralığına bakılırsa benim izlediğim tarzda dizileri sevme ihtimalin vardır:

The 100
    Arrow
    The flash
    Supernatural
    Fringe (kesin izlemelisin ve diziyi anlamak extra zeka ister)
    Teen wolf (Liseli tarzda bilim kurgu seversen izlemelisin)
    The Blacklist (Polisiye tarzı yüksek zekalı oyun içerir)

0|1
    0|0
    • the 100 , arrow , flash , supernaturali izledim. Fringe başlıycaktım ama j. j. abrahams yine sonlara doğru batırdı diyorlar :/ diğer dizilere başlayacağım teşekkür ederim bu arada :)

• Sana spoiler vermişler fringe hakkında sende direk ön yargılı davranmışsın spoiler vermek gibi olmasında diziyi 4. sezonda bitirseler olurmuş heralde hayranların isteği üzerine zorla 5. sezonu çektiler. Fringe iyi kide izlemişim o tarz diziler çok hoşuma gider hatta favori filmimde okyanusta av :)

• hep o ekşi sözlükteki spoiler alert yapmayan dallamalar yüzünden :) kesin başlıcam fringe'e

Yükleniyor...