Yabancı kültürden insanlar aşk nedir bilmezler. Haksız mıyım?

Ya ben şimdi Iskandinavyada yaşıyorum. Burdakiler Türkler Araplar gibi fazla sıcakkanlı değiller. Yani ben bunların aşkın ne olduğunu bilmelerinden şüphe duyuyorum. Tabiiki herkesin değil fakat genel anlamda şüpheliyim. Evet güzel yüzlüler fakat çok soğukkanlı insanlar. Onunla bununla takılıyor lar çıkıyorlar olmayinca hop yeni birine sarıyorlar. Yani sanki kimseyi fazla önemsemiyorlar. Oh ne rahat. Hani ihtiraslı bir aşk yaşayacağın, Aşk için savaşacak duygusallığa kapılacak birine benzemiyorlar. Yani bir tek Iskandinavyalılar değil, genelde sarışın ırklara sahip insanlar işte ruslar almanlar falan filan. Sizce haksız mıyım?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim edelim insan olduktan sonra gerçek aşkı bulursun ben tvde görmüştüm Allah aşkından tesettüre giren Danimarkalı ablalarimizi gorunce gözlerim doldu

0|0
    0|0
  • Scandinavia da nerde yasiyorsun , evet dogru cunku beende isvecliyim anemdemndolayi annem isvecli yani bize boyle ben burada ask seyleri okuyorum schok oluyorum diyorum gercekmi nasil bukadar asik falan yani ben 23 yasima kadar hic ask yasamamisim buradakilere gore

0|0
    0|0
  • Irklara ve kültüre göre irdelenecek bir husus değildir aşk!

0|0
    0|0
  • genelleme yapmamak lazım letonyalı bir kız var arkadaşımın sevgilisi kız deli gibi aşık tamda tarif ettiğin kategoriye giriyor

0|0
    0|0
    • Hayır yani genel anlamda söylüyorum derken yani bu herkese ait değil. Fakat büyük kısmı öyle yani.

• yaşam tarzları farklı diğelim beklentiler ve beklentilere verilen tepkiler

• avrupa kulturunde aşk değil mantık evliliği yapılır, duygusal davranmazlar genelde gereken neyse onu yaparlar

0|0
    0|0
  • o türkiyede de bitti.

0|0
    0|0
  • En azından çok poh pohlayıp güven verip arkadan vurmuyorlar.

0|0
    0|0
  • Bizm ülkemizde askı ysayan var mı sence ask dye bsy kalmadı ki artk

0|0
    0|0
  • erkeklerinde iş yoksa demek ki... yaşatamamışlar aşkı.. bizde burada kezbanlar için ağlıyoruz.

0|0
    0|0
  • aşkı kim yaşıyoki, türklerinkide sahiplenme oluyor, benden başka kimseye bakma, kimseyle konuşma bitek benim ol falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...