Azeriler hakkında düşünceleriniz nedir?

merhaba Merak ettim sadece bi baksaniz.

ben azeriyim merak ettim size azeriler hakkında düşünceleriniz nedir? biz sizi çok yakından takip ediyoruz

0|1
24|38

En İyi Erkek Görüşü

• Azeriler gardaşımızdır ...Komşumuzdur komşumuzda baş tacımızdır hacı :D

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 24

• Yurttan arkadaşım var azeri.Çok şeker cok cana yakın.Yakından takip ettiğim yok ama insanlarının konusması sempatik güzel,severim kendilerini

0|1
    0|0
  • azerilerin konuşması çok güzel ve komik

0|2
    0|0
  • Bayılarammm :D Özellellikle lıgaplı olmalırı çok hoşuma gidiyir :)

1|1
    0|0
  • sempati duyuyorum

0|1
    0|0
  • severiz gardaşş

0|2
    0|0
  • kuzenimin sevgilsii azeri cok mutlular kuzenim sizin şivenizide öğrenmiş söylüyor cok komik ya :D hamınızı selamlaram :D

1|1
    0|0
  • Bence tatlı insanlar sempatik ve cana yakınlar konusmaları çok güzel tatlı dilli müzikleride bir o kadar iyi azeriler kardesimizdir

0|1
    0|0
  • Güzel insanlar :)

0|1
    0|0
  • çok sempatiksiniz :)

0|1
    0|0
  • Ben sadece şunu merak ediyorum.

Madem siz Azeriler bizi çok yakından takip ediyorsanız Rusya ve Ukrayna bile vizeleri kaldırmışken,

neden ülkeniz hala Türklere vize uygulaması yapıyorlar?

Ülkenizde Türklerin tarafından yapılan yatırımları yıkmak için devletiniz elinden geleni yapıyor?

0|1
    0|0
    • cun ki kardesim rusya tehdidi var, sizinle vizeyi acsaq yalonizca rusyayla diyil her kesle kavgaya girmis oluruz, avrupsyls bile, bizde vize acilsa sonsuza kadar acilicaq, bize vizesiz giricen azerbaycandanda rusyaya vize yok , rusyadanda avrupaya , anladin mi?

• bu soruya size vermek lazim

• severim:) ayrıca uçak indi yerine düştü demeniz çok hoşuma gidiyor:D

1|1
    0|0
  • Severiz Azeriler kardeşimizdir.

0|1
    0|0
  • cox gozel mende azeriyem goresen burda azeri coxdu

1|1
    0|0
  • kardeşlerimiz yani tabiki sevicez

0|1
    0|0
  • Severim. Azeri bir arkadasim var cok cana yakin kendisi.

0|1
    0|0
  • Çok seviyorum ya inanılmaz sempatik millet.Özellikle Azerice ne tatlı dildir öyle.

0|1
    0|0
  • kültürümüz yakın...

severim süslüleri.

0|1
    0|0
  • Azeriler candır.''Türkün Türk'ten başka dostu yoktur'' sözünün kanıtıdır...millet olarak çok yakın hissediyorum...kültürümüz aynı dinimiz aynı dilimiz aynı...ilerde yaşamayı düşündüğüm bir yer azerbaycan...

0|0
    0|0
  • link

şu desem yalan olur o yüzden link bırakıyorum

0|0
    0|0
  • Mende Azerbaycanli Turkuyem :) yashasin butun Turk dovletleri

0|0
    0|0
  • Hoş düşüncelere sahibim. Sempatikler hem

0|0
    0|0
  • Severim. Çok samimiler

0|0
    0|0
  • azeri kızlar çok güzel oluyor yahu :) kardeş ülkemiz olarak çok seviyoruz sizii :)

0|1
    0|0
  • nefret ederim dost olarak da saymam. Sadece ben değil birçok kişi öyle düşünüyor

0|0
    6|3

Erkekler Ne Diyor 37

• Azeriler kardeşimizdir. AMA, en ufak dargınlıkta Aliyev hemen gazı kısmakla tehdit etmese daha yahşi olacak. Ee tabi bunlar siyasi karışıklıklar, halka aramızda bi problem olduğunu düşünmüyorum. TÜRK'ü seven, TÜRK'e saygı duyan, MÜSLÜMANlara değer veren herkes dostumuzdur...TÜRK - Müslüman oplan ise kardeşimizdir...

0|1
    0|0
  • Azeri değil Azerbaycan Türk'ü.

Azeri sözcüğü ilk kez tarihin en azılı Türk düşmanı Stalin, daha sonra ise hasta beyinli İran-Fars şovenistleri tarafından, Azerbaycan Türklerinin,Türklük bilincini yok etmek, unutturmak için uydurulan sahte bir kimlikti.

Öte yandan sorunun cevabı için Azerbaycan'ı,Azerbaycan Türk'ünü sevmeyen ölsün !

0|1
    1|0
  • keske bi azeri arkadasim olsaydi... Severim cok guzel konusuyorlar

1|2
    0|0
  • ulan yurtta vardılar, böle gecenin 3üne 4üne kadar bör bör bağırarak konuşurlardı türkmenlerle beraber; sonra 'kim daha türk' diye aptalca kavga ederlerdi ülkücülerle filan.. benim azerilerle ilgili deneyimim bu oldu; ama 'azeriler kötüdür' demem; kötülerine denk gelmişizdir, bana göre her millet/ırk/din'in %50si iyi %50si kötüdür.

0|1
    0|0
    • yanlisin var benim kuzen kibrisda okuyor. ve bir seyi cok iyi biliyor , turkiyede ulkuculuk gerekenden fazla, birde mesela bizlerde ulkuculuk olsun turancilik olsun basqa anlam tasir. kazaklardada oyle her kesde basqa anlami var

• 1 azeri hariç geri kalanı sever ve saygı duyarım. O kişi de üni de tanıştığım bir çocuk. Arkadaş tam bir odundu

2|1
    0|0
  • fasist olmadikca her insani seviyorum... azerilere ozel bir ilgim var. özellikle host grubuna... en iyi arkadaslarimdan biri azeridir. bu arada sen turkiye azerisi misin?

0|1
    0|0
  • Sempati duyduğum halklar Azeriler ve Boşnaklardır. Ama Azerilerin yeri başka gardaaşşş :) Men sizi çox sevirem :)

0|1
    0|0
    • cox sagol qardas bizde sizi))

• Bu sualı vermişdim bir defe ;)

0|1
    0|0
  • Bizim hocalardan birisi Azeri, 10 numara adamdır, severiz Azerileri, hatta arkadaşlar arasında naber lan dıllık diye takılırız bile o derece yani..

0|1
    0|0
  • azeriler iyidir sıcak kanlıdır. azerilerle birleşmek gerekir. hepimiz müslümanız hz ademin evlatlarıyız allah bizi cennette tek ümmet yapacağı gibi bu dünyada da yapsın. ayrılıklar kanser gibidir kimseye fayda sağlamaz.

0|2
    0|0
  • bir ağacın iki dalı gibi... anadolu ve azerbaycan sadece iki coğrafi isimdir. buralarda yaşayanlar ayın bir tek millettir, fark yok.

0|1
    0|0
  • kardeşimiz Türkün Türkten başka dostu yoktur.

1|1
    0|0
  • bütün azərbaycanlıları xoşlayıram :)

1|1
    0|0
  • Eurovision 12 puan verildiğine göre :) ama neden hala iki ülke arasında vize sorunu var anlamıyorum

2|1
    0|0
  • Çok samimi gördüğüm insanlar öz kardeşimiz gibi gördüğüm demeyeceğim öyle zaten benim için Eskişehirli,Trabzonlu,İzmirli, neyse Azerbaycanlı da o...

0|1
    0|0
  • severim azerileri

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar Azeri diye bir ırk yoktur..onlar da Türk'tür..Azerbaycan Türk'ü dememiz gerekiyor

Yüce Allah Türk'ü korusun ve yüceltsin

0|1
    0|0
  • türküz hepimiz

0|1
    0|0
  • 2 devlet 1 millet demek kısa ve öz olur diye düşünüyorum ;)

0|1
    0|0
  • Tek millet iki devlet kardeşim olay bu.. sizi kendimizden gayri görmüyoruz..

0|1
    0|0
  • bence sıcak insanlar. türklerle yakın ilişkiler kurmalılar derim. mağlum, dostumuz bol değil :(

0|1
    0|0
  • azeri arkadaslarim var 1 kacini severim ama azerilerin cogu para icin yapmayackalari sey yok

0|1
    0|0
    • para icin her kes bir sey yapar sadece yapmadim der, azeiriler se bunu yuze soyluyor :DDDD

• kardeş

0|1
    0|0
  • Sempati duyuyorum.

0|1
    0|0
  • kardeşlerimiz onlar

0|1
    0|0
  • Ben nötrüm iyi veya kötü diye yorum yapamam.bi zararlarını görmedigim gibi faydalarınıda görmedim.

0|1
    0|0
  • çox sevirem azeri gardaşlarımı bakı ya gitmeyi çok isterem:)

0|1
    0|0
  • Azerilere ait sevdiğim tek şey lehçeleridir.. Pek ikili ilişki kurmam.. Genelde siyasi sebepler...

0|1
    0|0
  • Sen bana vermek 100$, ben sana sonra vermek?

0|1
    0|0
  • Azeriler kandaşımızdır, candır kızları şahenedir her biri birer Türkan Şoray

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    7
Yükleniyor...