Kedimde piremi var?

Bugün kucağımda severken tüylerinin arasında karıncaya benzer bişey gördüm karıncadan daha ince pürüzsüz ve küçük bişeydi pire nasıl olur bilmediğim için önce toz böceği sandım ama kedimin geriye dönük davranışlarını düşünce bide internetten araştırınca pire olabilceği kanısına vardım. Gerçi henüz yavru 2 aylık bir kedim var ve ev ortamında alıp ev ortamına getirdik yaklaşık bir buçuk aydırda bizimle beraber yani bizim evden pire kapmasına imkan yok yinede birkez terasımıza çıkmıştı acaba ordanmı kaptı :S bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlermi pazartesi günü veterinerde randevumuz var ama dahamı erken götürmeliyim?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Evet pire olmali veterinere gerek yok cam sil kutusuna mazot koyup kediye hafif sik onun kokusundan kacar biz kopege yaptik tertemiz oldu

0|0
    0|0
    • mozat kokusu bitek pireyi diil bizide kaçırır evden hem hayvanımada yazık :S özel pire spreyleri oluyomuş sanırım onlardan denemeyi düşünüyorum da durduk yere nerden kaptıki bu hayvan şimdi :S

• Sen bilirsin ben dusuncemi soyledim dogdugu zaman bulasmistir cabucak bulasir anlayamazsin ki

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• ya allahım önce internetten pirenin ne olduğuna bak da kedinde gördüğünle karşılaştır. pireyse eğer telaşa gerek yok terasınızda pire mi var ayrıca dışarı çıktı diye pire kapamaz. pire sadece hayvanlarda barınan bişeydir başka bir hayvandan kendisine geçmiş olabilir. veterinerin kedine uygun ilaç veya toz verir sana merak etme ve telaş etmene de gerek yok..

0|0
    0|0
Yükleniyor...