İçimin içine edecek şarkılar önerin lütfen hadi.

böyle içimi parçalicak içimi dağlicak şarkılar önerir misin bana acil. şu an hiçte iyi değilim sanırım.bugün içime etmek istiyorum.dibime kadar içime edeyimki unutayım onu aklımdan sileyim.yeter artık karnıma ağrılar girdi.dayanamıyorum.çok acı çekiyorum.bitsin bu işkence.bitsin gitsin artık.napiyim ben.içime sıçıcak şarkılar önersenize bana.o kadar çok acı çekiyorumki ağlamıyorum bile.kaldım öyle.biri balyozla kafama vurmuş gibi.çok ağliyim bu gece çok fazla ağlicim çok acı çekeyimki bi kerede kurtiliyim artık bundan.bitsin içimde öldüreyim tamamen.yardımlarınızı bekliyorum sağolun şimdiden.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• İçini acıtıp ezmek yerine neşelenmeyi denesen? Arkadaşlarınla sohbet edip gülüp eğlensen? Bir blog yaptım istersen oraya bak.

1|0
    0|0
    • denedim. yine öldüm yine ölüyorum...

• ölcek ne var kız. sanki ilk terk edilensin. koyver gitsin beee... o üzülsün akıllım. Aç müziğin sesini bi güzel küfür et ona rahatla. Bırak bunalım takılmayı. Daha çoook terk edilecek ve edeceksin. kimse ölmedi sanad bişey olmaz. eğlenmene bak. arkadaşlarına dön onlar iyi gelecektir.

• En iyisi Sen benimle yazis.

Güzel Insan sana deger vermiyen birisi icin degermi kendini Parcalamaya bence deymez.

O yüzden Lütfen Topla kendini Senin hicmi Güvendigin Cevrende Kiz Arkadasin yok

dertlesecegin .

Facebookda adim : Süper Kaya

detayli bi sekilde Anlatirsin Seni üzen sebebleri.

0|0
    3|1
  • genelde böyle uzun yazıları okumazdım ama okudukca sanki 7 sene önceki beni anlattın , üzüldüm senin adına o zamanlar bende böyleydim bitsin diyodum böyle şarkılar dinliyodum ama yapma bunu kendine bırak yavas yavas geçsin gitsin bikere silemezsin sildiğini sanarsın 7 senede geçse aklında kalır yavas yavas unutmayı dene zorlama kendini zamana bırak , allah yardımcın olsun ...

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • link

link

hadi iyi ağlamalar açılırsın

1|0
    0|0
  • 1|0