Türk tarihinde bir Türk hükümdarının en beğendiğiniz sözünü ve ya sözlerini yazın?

M. Kemal. Atatürk
Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur

Bilge kağan
Ey türk yukarıda gök çökmedikçe aşağıda yağız yer delinmedikçe senin ilini ve töreni kim bozabilir

Ey Türk titre ve kendine dön

Güncellemeler:
Arkadaşlar istediğiniz bir hükümdarın en beğendiniz sözünü yazın

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• "Kadınlarımız için asıl mücadele alanı, asıl zafer kazanılması gereken alan, biçim ve kılıkta başarıdan çok, ışıkla, bilgi ve kültürle, gerçek faziletle süslenip donanmaktır. Ben muhterem hanımlarımızın Avrupa kadınlarının aşağısında kalmayacak, aksine pek çok yönden onların üstüne çıkacak şekilde ışıkla, bilgi ve kültürle donanacaklarından asla şüphe etmeyen ve buna kesinlikle emin olanlardanım."

"Adalet gücü bağımsız olmayan bir milletin, devlet halinde varlığı kabul olunamaz."

"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."

"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."

Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• “Beni görmek demek, mutlaka yüzümü görmek demek değildir; benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız, bu yeterlidir.” Mustafa Kemal ATATURK ❤

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ''Siz inebahtı savaşını kazanarak bizim sakalamızı traş ettiniz. Ama biz kıbrısı alarak sizin kolunuzu kestik. Kesilen kol geri gelmez, lakin traş olan sakal daha gür çıkar...''
    sokullu Mehmet paşa..

0|1
    0|0
  • fatihin babasına olan sözü padişah sensen gel ordunun başına geç eğer padişah bensem emrediyorum ordunun başına geç :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...