İzmir'de yapılacaklar listesi?

Selam arkadaşlar önümüzdeki hafta İzmir e taşınıyorum izmirdeki arkadaşlar izmirde eğlenmek orayı keşfetmek istiyorum önerileriniz nelerdir?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ooo o kadar cok varki :))

0|1
    0|0
    • ee anlatsana :))

• Asansöre git hemoras vadisini gor kizlar agasinda kahve ic alsancakta gun batimini izle meleze git karsikaya carsiya git balcovayi gez inciiraltinda kumru bornova kucuk parkin orada kumpir ye simdilik bunlar yeter bunlari yap devamini oyle anlatayim :))

• :))) teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 2

• Mutlaka Kumrucu Şevki'de kumru ye. Alsancak'da rakı-balık yap. Gazi Kadınlar'da sabahla. Kızlarağası'nda kahve iç. Kıbrıs Şehitlerini gez. Vapura binip martılara gevrek atmayıda unutma tabi. Kordon'da oturup gün batımı izle. Tabi bu arada elinde bira önünde de midyen olsun. Saat Kulesine git. Karşıyaka'da Zübeyde Hanım'ın evini gez. Vaktin olursa mutlaka Sasalı Doğal Yaşam Parkına da git :)

0|1
    0|0
  • Karşıyaka , inciralti, Bornova Küçükpark, gazi kadınlar mutlaka git ve gör

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İzmir'de gezilecek mekanlar sayılıdır eğer alkol kullanıyorsan bu şehir tam sana göre :) Alkolün dibine vurabilirsin. Ben İzmir'i çok seviyorum, İnsanlarını da çok seviyorum ama yaşayış tarzları umursamazlıkları beni bazen çıldırtıyor.

0|1
    0|0
  • panpa koparsın harika ksk yi atlama

0|1
    0|0
  • Karşıyakaya mutlaka ugramalisin çarsi filan super yerler

0|1
    0|0
Yükleniyor...