Hangi yabancı dilleri biliyorsunuz?

Hoşunuza giden ve öğrenmek istediğiniz diller hangileridir,neden?:)

0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizce Fransızca Almanca ve biraz da İtalyanca biliyorum.

Esperanto ve Latince dersleri aldım, ama çok kullanılan diller olmadıkları üzere, biliyorum yerine anlıyorum demeyi tercih ediyorum.

Rusça çok ilgimi çekiyor, çok gelenekli ve edebi bir dil çünkü.

Arapça ve Farsça da çok duygusal ve edebi açıdan gelişmiş diller, ayrıca Türkçenin eski etaplarını anlamaya da yardımcı oluyor, onu da öğrenmek çok isterim.

Çince ise hiç ilgimi çekmiyor, çünkü resmen tüketim toplumunun hırsları ile CEO beyinlilerin yarattığı bir trend olduğuna inanıyorum.

1|0
    0|1
    • Tam filolog açıklaması:)Rusçayı tek geçerim!

• Takma isminizden fark etmeliydim Rusça bildiğinizi. Sizi şimdiden çok kıskanıyorum, çünkü Tolstoy'u Dostoyevski'yi orijinal okuyorsunuz, Bleh'in eserlerini dinliyor, Vysotsky'i anlıyorsunuz.

• ikinizin de Türkçe'sine sıfır verdim

Erkekler Ne Diyor 14

• malesef sadece ingilizce biliyorum .. lakin portekizceyi öğrenmeyi çok istedim .. dünyanın yarısı bu dili konuşabilir çünkü ...

1|0
    0|1
  • Latince öğrenmek istiyorum. apayrı bir dil ve kulağıma çok hoş geliyor. Hatta Latince yazılmış bir dövmem bile var o derece .)

1|0
    0|0
  • İngilizce biliyorum.Ama Almanca ögrenmeye başladım cunku en iyi muhendislik işi yapan firmalar Alman.

1|0
    0|0
  • ispanyolca ingilizce ve fars dili ve edebiyatı okudugum için farsca bılıyorum dıl harıka bısı

1|0
    0|0
  • tek öğrenmuk istediğim dil çince :)

1|1
    0|0
  • ingilizce biliyorum ispanyolca az daha öğrenmek isterdim gerisi hikaye gerek yok zaten

0|0
    0|0
  • İngilizce,Almanca ve biraz İspanyolca

1|0
    0|1
  • İngilizce sadece. Ama yetmiyor tabii. İspanyolca öğrenmeyi çok istiyorum, başlayacağım kısa süre içinde.

0|0
    0|0
  • dil diledeğmeden dil öğrenilmez

0|0
    0|0
  • İngilizce ve Rusça biliyorum. Çince veya Arapça öğrenmek isterim. Neden çünkü bu diller ileride lazım olacak.

0|0
    0|0
  • aramice

0|0
    0|0
  • Rusça -ingilizce almanca- birazda ispanyolca...sen hani dilleri biliosn

0|0
    0|0
    • Rusça-ingilizce-Romence

• işte kahretsinki chişinau da değildim:)beter bi yer Comrat daydım,Gagauzyada. Zamanında Öss sonucuna göre tercihlerimde Komrat vardı,nasıl olsa olmaz ya dedim.Çat orası çıktı yerleştirme sonucumda

• ayyy valal çok kötü yaaa :))) kişinev bile bana göre yetersiz...neyse benim çıkmam lazım istersen ekle faceden devam edebiliriz kaan kosovali benim ki ...yemek yapcam şimdi :))

• Yarı ana dilimi bilmiyorum. Rusça

0|0
    0|0
  • Türkçeyi bir türk kadar iyi konuşurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hiçkimse ben bir dil biliyorum diyemez dilin ucu bucağı yok ingilizceyi kendimi ifade edebilecek derecede biliyorum.italyanca fransızca ve ispanyolcayı isterdim

1|0
    0|0
  • İngilizce ve Almanca biliyorum. Almancamı hala geliştiriyorum.

Rusça öğrenmeyi cidden çok istiyorum.

Ayrıca İspanyolca ve İtalyanca da öğrenmek istiyorum, ek olarak Latince de fakat Latince pek tercih edilmiyor.

Fransızcayı ise öğrenmeyi hiç düşünmedim; o kadar zor deniliyor ki başlamaya korkuyorum.

1|0
    0|0
  • ingilizce almanca portekizce yunanca biliyorum

fransızca italyanca ve rusçayı öğrenmek isterdim ama hayat uzun öğreneceğme inanıyorum =))

1|0
    0|0
  • fransızcayı ve ıtalyancayı öğrenmeyi cok ısterım <3

1|0
    0|1
  • ingilizce almanca ve birazcık ta fransızca var ama kesinlikle fransızca ve ispanyolca öğreneceğim sonra da italyanca tabii

1|0
    0|0
  • İngilizce'yi biliyorum ama Yunanca ve Fransızca'yı da öğrenmek çok istiyorum.

1|0
    0|0
  • inglzce var almanca oda tam degl ama yeterli :) rusça öğrencem bi sene snra da

1|0
    0|0
  • İngilizce biliyorum. İspanyolca ve İtalyanca ogrenmek isterim.

1|0
    0|0
  • ingilizce bide japonca:)

1|0
    0|0
  • guş dili cik cik cik :D

0|0
    0|0
  • şahane ingilizce, yok denecek kadar italyanca, var mı yok mu belli olmayan almanca.

1|0
    0|0
  • ingilizce ve almanca biliyorum rusca ve portekizce ögrenmek istiyorum.cünkü dilciyim bunun üzerine egitim aliyorum

1|0
    0|0
  • dil dile değmeden öğrenlmezz

0|0
    0|0
Yükleniyor...