Bu film konusu tutarmı?

aynı şehirden birbirini hiç tanımayan 2 genç okumak için gittikleri şehirde yolları büşranın çalışmak için girdiği kafede kesişir ve o kafe en gözde bir işletme olup aynı zamanda ali'nin dayısınındır. hikaye 2 genç'in birbirlerinden habersiz geldikleri birbirlerinin gözlerinin içine baktıkları anda eğlence, hüzün, aşk, hainlik, kıskançlık, sevgi, saygı ve nefretin oluştuğu bir hikaye başlar ve dolu dolu süprizlerin olduğu bir hikayedir

Güncellemeler:
kız napar bu durumda yanında olurmu

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi benim aklımda da bir hikaye var :) Dolores ilerde tercüman olmak isteyen Fransız dili ve edebiyatı öğrencisidir. Bir gün en yakın arkadaşı zeyneple ilerde bir film yapmaya karar verirler. Dolores şarkı söylemeyi çok sever ve her fırsatta söyler sene sonu gösterisine hazırlanmaktadır. Bir pazar günü hayatında ikinci kez aşık olur ve pazartesi günü yepyeni bir güne uyanır. Kasım ayı sonunda geçirdiği bir trafik kazasında ölür. Tuhaf olansa çekmeyi hayal ettiği filmde ne gösterilmek istiyorsa bir ay içinde onu yaşar. Tam öldüğü sırada aşık olduğu genç okula girmiş onu aramaktadır. Cevap vermeyince bir sigara yakıp dalar gider. Yıllar sonra ise bir film vizyona girer Pariste:"Alle chante!"

0|0
    0|0
    • kız napar bu durumda yanında olurmu

• Olur neden olmasın

Kızlar Ne Diyor 2

• acuna söyle tutar panpiş

0|0
    0|0
  • sıradan gibi bir olay göremedim ama karakterlere yazılan sözler ve oyunculukta çok önemli

0|0
    0|0
    • yani tabiki ben kısa bir özet geçtim içerik bir roman kadar etkili ve sürükleyici ;)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...