Yazar bülent akyürek boş ki̇tap çıkadı. bununla i̇lgi̇li̇ ne düşünüyorsunuz? (ki̇tabin adı felsededen acı̇l çıkış) :)?

kitabın arka kapak yazısı şöyledir"boş bir kitap sayfasında bile bir ağacın hayat hikâyesi vardır, eğer bizim yazacağımız şeyler o ağacın hayat hikâyesinden daha önemsizse fiziksel ve düşünsel erozyonlara sebep olmamak gerekir.. felsefe; antik yunan’da taşın üstüne oturarak konuşan erkeklerin dedikodusundan ileri gidemedi.'boş adamların başucu kitabı' olmaya aday bu kitabımı kendini dolu sanan insanlara derin ve ince bir eleştiri kitabı olduğunu da sanmayınız, mesele hiçbir şey yapmadan çok şey yapabilmenin yani nasıl derler kalem oynatmadan destan yazmanın cesaretini gösterebilmektir. böyle bir cesareti ancak büyük bir aptal gösterebilirdi. yazdığım onlarca kitap ve okuduğum on beş bin kitaptan sonra kendimi hazır hissedip bu dev eserimi beğenilerinize sunmanın şapşallığını da yaşamış oluyorum…her sayfasında dehşete kapılıp karanlık bir boşluğa düşeceksiniz. kitabımın kürtçe, ingilizce, fransızca, almanca ve rusça çevirileri de çok yakında kitapçı raflarında yerini alacaktır. prestijle, hörmetle, ışıkla…"

Güncellemeler:
İyi adam.
Bülent Akyürek'i anlamak ve eleştirebilmek için bilginiz olması gerekiyor ondan sonra bir fikriniz olabilir. ucuz ön yargılarınızı bir rafa kaldırın artık!

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Müthiş olmuş ya. Kesinlikle alacağım. Her bireyin kendi hikayesini barındıran tek bir kitap.. Mutheşem!

1|0
    0|0
    • Bunu anlayan insan çok az var ne yazıkki..
      Sadece o kitabı değil;
      •Güzel Susma Sanatı
      •Yılgın Türkler
      •İçinizdeki Öküze Oha Deyin
      •Zamanın Efendisi
      Kitaplarını da tavsiye ederim vesslam..

• Tabiiki de konusuruz:)

• Ben mesaj atamıyorum yalnız seviye bir olduğum için. Bilgine. ehe :3

Erkekler Ne Diyor 3

• bonzainin zararlari vol 22454

0|0
    1|1
  • Basımevinin masrafından kurtulmak için yaptım dememiş de, yok iste ağacın hikayesi vardır falan demiş...
    Siktirsin

0|0
    0|1
    • Yanlş düsünüyorsunuz. Bu adamı tanımak için ilk önce bir kitapçıya gidip ordan Güzel Susma Sanatı kitabını eline alıp okumaya başlamalısın. bütün ön yargılarına sünger cekmis olursun;)

• Öğrenciyi bir ideolojiye çekmek içindir ya da kendisiyle aynı ideolojiye sahip olduğu içindir...
      Ben daha sağlam yazarlar biliyorum, onları tercih ederim

• Bülent Akyürek'i anlamak ve eleştirebilmek için bilginiz olması gerekiyor ondan sonra bir fikriniz olabilir. ucuz ön yargılarınızı bir rafa kaldırın artık!

• Saçmalamış. O kitabı alan enayidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sevmedim ben o abiyi. yani yazdıklarını/yazmadıklarını... şahsıyla bir derdim yok. Allah yolunu açık etsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...