Lise yıllarınızda dinlediğiniz müzikler nelerdi?

Öncelikle şunu belirtmeliyim. Sorum daha çok 25 yaş ve üzeri insanlara. Onun cevaplarını çok merak ediyorum çünkü. Yine de kimseyi ayırmayayım, herkes yanıtlayabilir.
Şimdiden teşekkür ediyorum :)

1|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Genelde metal en sertleri. Slipknot disturbed tarzı..

1|0
    0|0
  • aslında liseden bu yana pek bir tarz değiştirmiş değilim. sadece tercihlerimi farklı yönde kullanıyorum. mesela heavy metal de dinlerdim, soft rock da, kuschel rock da. şu anda heavy metal dışında diğerlerini dinlemeye devam ediyorum. eskiden olduğundan daha fazla türkçe'ye önem verdim. türkü anlayışı edindim, slow, rock vesaire anlayışları da edindim.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • Deniz Seki-Sana sığınıyorum

• Deniz Seki'yi ben de çok dinlerdim ya, ne günlerdi... İzel, Çelik. Ercan'ı da dinlerdim dağılmışlardı ama ben seviyordum ya.

• evt izeli de ara sıra dinlerdim. ama deniz sekiyi daha çok dinlerdim. gökhan özen filan.

• hahahhaa :) Sagopa yı tek geçerdim o yıllarda. sözlerinin altında yatan anlamları düşünür felsefeye dalardım ne günlerdi bee :))

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • ben şarkıların sözlerine dikkat etmediğim için genellikle yabancı dinliyordum blue, britney spears, coldplay

1|0
    0|0
  • 23 yaş iş görür mü :)

1|0
    0|0
    • lisede keman çaldığım için klasik müzik dinliyordum beethoven falan değil de daha modern tarzda yanni mesela. pop dinlemezdim (hala daha dinlemem) rammstein, marilyn manson, apocalyptica favori gruplarımdı :) ama hiç heavy metalci gibi gezmezdim :)

• 28 yaşındayım, Ferdi ve Cengiz dinlerdim o zamanlar. Bazen de Sinan Özen. ;)

1|0
    0|0
  • dudu dudu :D

1|0
    0|0
  • Tarkan'ın karma albümü yeni çıkmıştı...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Efkan Şeşen bir Karadeniz türküsü söylemişti "Dağlarda kar sisi var". bir de Tual-Pencere (sanırım Göktan da söylemişti)
    http://www.youtube.com/watch?v=uJJ4QUyVLJY
    http://www.youtube.com/watch?v=QMiRFpHjfqI

1|0
    0|0
  • 24 yaşındayım :D
    teoman vardı şebnem ferah, hepsi grubu

1|0
    0|0
    • Hepsi mi, googleda bakınca hatırladım onları ya, unutmuşum bak.

• Küçük, duvara monte edilenlerden, biliyorum ya gördüm daha önce sınıflarda falan :D

• tam işte öyle bişeydi :D yaşlanmışım bir on yıla yakın zaman geçti üstünden :D

• halen aynı panpiş pop

0|0
    0|0
Yükleniyor...