Hangi dizileri takip ediyorsunuz? Önerisi olan var mı?

Hangi dizileri takip ediyorsunuz? Hangilerinin konuları güzel?

Güncellemeler:
Hanginiz en eic olacak kararsızım?

0|0
75|57

En İyi Erkek Görüşü

• Forever- daha 8 bölüm çıktı yeni bir dizi hoşuma kaçtı
    The Walking Dead- gerilim arıyorsan on numara
    Breaking Bad- bitti ama izlemediysen mutlaka izle derim
    Sherlock Holmes- efsanelerden
    Prison Break- ilk izlediğim yabancı dizi baya sarmıştı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 75

• - The Big Bang Theory - favorim. dört bilim aşığı arkadaşın günlük yaşantılarını anlatıyor ve çerezlik bir gülmece bildiğin. stres topum bu dizi.
    - Game Of Thrones - bu dizi ömrümü yiyen bir dizi. bildiğin taht kavgası ama on numara beş yıldız senaryo, kaliteli çekimler, kaliteli teknikler, kaliteli adamlar. tek bay getirdiği nokta yılda beş gün oynaması. onun haricinde mükemmel.
    - Beni Böyle Sev - bir trt 1 dizisi. izlerken yüzümde huzurlu bir gülüş oluşuyor. tek izlediğim dizidir kendisi. iyisiyle kötüsüyle kabulümdür. bayılarak izliyorum. yalnız çok ilerledi ve bu saatten sonra izleyenler o duyguyu alamayacaklar. neyse candır bbs.

izlediklerimden ve kopamadıklarımdan da - himym var. ilk uzun soluklu dizimdir canımdır hala eski bölümlerini izlerim. izlerken ağlarım falan ne romantik duygusal bir serseri kızım yahu :D
    - prison break - ömrümün dizisiydi diyebilirim. arkadaş ilk dakikadan içine alır mı bir dizi? bu almıştı. tabletimin ekran kağıdını bu dizinin oyuncuları süslüyor şu an.
    - the tudors - aman allahım ne entrikalı diziydi o öyle. ilk bu diziyi izlemiştim bir haftada bir sezon bitirmiştim bir ayda tamamlamıştım. şimdi game of thrones u da buna benzetiyorum ama daha detayı içeriğe sahip. hala tekrarlarını izlerim psikopat gibi.

0|0
    0|0
  • kaçak gelinler çokkk keyifli :) Osmanlı Tokadı nı da izlemediysen hemen izle harika bir yapımdı :)
    http://www.youtube.com/watch?v=dIlex8KIKyk
    http://www.youtube.com/watch?v=aR_pzwWYV9E

0|1
    0|0
  • supernatural , the walking dead , true blood , shameless...

1|1
    0|0
    • true blood ne anlatıyor

• saçma gelmesin konuyu değişik işlemişler aklına alabildiğin tüm her şey var şek, l değiştirenler cadılar periler vampirler kurtadamlar insanlar konusu ise aklına gelebilecek her şey

• degmez teşekkür :)

• Yabancı dizi izliyorum genelde the walking dead vs. türk dizisi olarak sadece benim adım gültepeyi izliyodum oda bitti.. Kaliteli diziden anlayan yok:/

1|1
    0|0
  • Dizi sevmem be :D

0|1
    0|0
    • eski bu fimlerrr

• Şimdikiler de +18 olamayan yok bayım :) Ben 3-4 kez izledim hepsini :) Halâ görürsem izlerim. Akıl Oyunları, Evdeki Düşman, Şeytan Üçgeni... daha çok var ama aklımda değiller maalesef

• Fatih harbiye :))

0|1
    0|0
  • o hayat benimle karagulu izliyorum arada :D bitti ama suskunlar cok güzel bende onu netten izlemistim 29 bolum mu ne 1 haftafa bitirmistim :ad

0|1
    0|0
  • Terranova vardi ama yeni bolumlerinde turkce dublaj ya da altyazi yok bilimkurgu tadinda guzel bir diziydi

0|1
    0|0
    • ne anlatıyor ki

• Gelecek zamanda dunyanin tum kaynaklari tuketilmis yeni bir yer kesfediliyo ve insanlar oraya yerlesip yeni bir hayat kuruolar. ilk caglardan kalma bir yer dinazorlar var zanan kavrami farkli kayip dunyayi okumus ya da izlemissen ona benziyo

• the revelotion gibi :))

• supernatural on numara

0|1
    0|0
  • Hannibal ve the walking dead yeni sezonu başladı tavsiye ederim türk dizilerinden takip ettiğim yok :)

0|1
    0|0
  • Urfaliyam ezelen, pisman olmazsin :)

0|1
    0|0
  • Skins ve American Horror Story

1|1
    0|0
    • skins ne anlatıyor

• Gençlik dizisi. Artık her gün ne giyecegini düşünen zengin amerikan bebelerini görmekten bıktıysan ve genclik dizilerini seviyorsan tavsiye edebilirim. Lise 3 - 4. sinif çocuklarının hayatını ele almış ve farklı bir hayatları var, ayrıca her 18 yaşını geçen oyuncuların yerine yeni kadro ile devam ediyorlar. Örneğin ilk kadro ile öğrencilerde yeme bozukluğu, uyuşturucu kullanımı, cinsellik, aile ve çocuk iletişimi, okulu vs vs ele almış. Ben 5. sezon kadrosunu daha beğendim ama, herneyse bu dizi pek bilinmiyor zaten:d

• supernatural

0|1
    1|0
  • kirraz mevsimi:)

0|1
    0|0
  • yerli? yabancı?

0|1
    0|0
  • Dizi izlemiyorum.

0|0
    1|1
  • tv izlemiyom uzun zmndr

0|1
    0|0
  • Tv izlemiyorum :) en son izlediğim dizi suskunlar dı :D

0|1
    0|0
  • Takip etmiyorum

0|1
    0|0
  • Günahkar, Güllerin Savaşı

1|1
    0|0
  • Kaderimin Yazıldığı Gün - Karagül.

0|1
    0|0
  • 15 yil önce Bizimkiler dizisinden bu yana hic bir diziyi izlemedim :))))

0|2
    0|0
    • ahahahah :)

• #nizamyektuğ hayir gercekten izlemiyorum kucuklugumden beri tv ile aram hic olmadi cizgifilmler haric tabi :)

• tam aradıgım kadın yani :))) Bende tv izlemeyi sevmiyorum evlenirsemde almam tv falan:)

• Kiraz mevsimi:d

0|1
    0|0
  • er (favorim)
    Malcom in the middle
    Veep
    Scrubs
    The new adventures of old christine
    How ı met your mother (bazen sıkıcı oluyo)
    Preason break
    Lost (ilk sezonları güzel)
    Kardeş payı
    The following
    Cold case (favorim)
    White queen
    Csı: NY

0|0
    0|0
  • Seksenler

0|1
    0|0
  • Karadayi , kacak , beyaz karanfil

0|1
    1|0
  • Hic bir dizi`yi takip etmiyorum.. :) :)

0|0
    0|0
    • tv izlmez msn

• Evet bir faydasi yok zaten ya özellikle cocuklarin gelisiminde büyük zarar almaa tabi... insan oraya kitleniyor.. Türkiyeye gidiyorum ben sasiriyorum.. Yengelerim dizileri ezberlemis nasil anlatiyorlar saskin kaldim.. Kitap oku desen kimse okumaz :D

• Aynen türkiyede fazla bu ve saçmaa

• O hayat benim ve fatih harbiye arada sırada karagülü izliyorum

0|1
    0|0
  • O HAYAT BENİM

0|1
    0|0
  • Kiraz mevsimi bir harika!!

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    45

Erkekler Ne Diyor 56

• bak şimdi eskiden film izliyordum. dizi izlemeye başlayınca filmleri bıraktım. dizi izliyordum. anime izlemeye başlayınca dizileri bıraktım. uzun süre anime izleyince izlicek güzel anime kalmadı. şimdi hepsinden bir miktar izliyorum. %10 film %30 dizi %60 anime güncel bölümler veya eski seriler.
    tartışılmaz her yaşa uygun en iyi anime "Death note" izle akıl oyunları ağırlıklı. diğer güzeller: avatar, code geass, hellsing, great teacher onizuka (en iyi komedi)
    dizi istiyorsan en iyisi breaking bad sonra game of thrones sonrası çarşı kişiye göre değişir aklıma gelmiyorda şu an
    filmler bilindik zaten. pek bilinmeyen eğlenceli komik bir film var "snatch kapışma" brad pitt jason statham oynuyor.
    normalde hepsinden 100 er tane yazarımda hiç gerek yok

0|1
    0|0
  • Reaksiyon

0|1
    0|0
  • Game of thrones, breaking bad ile birlikte en üst sanırım. Suits çok iyi diye duymuştum. Bir de fazla cinsellik içerse de Blue Mountain State var eğlenceli

0|1
    0|0
  • The last ship
    shamelles
    The walking dead
    z nation
    haniball
    the strain
    under the dome bu kadar :D

0|1
    0|0
  • Da Vinci's Demons
    Game of Trohens
    White Collar
    The Fall
    Breaking Bad
    The Tudors
    Once Upon a Time
    Hannibal

1|1
    0|0
  • utopia
    arrow
    flash
    forever
    selfie
    the 100
    scorpion
    a to z
    under the dome
    g. o. t.
    continuum
    manhatten love story

0|1
    0|0
  • İzlemediğin varsa izleyebilirsin.

The Big bang theory
    How i met your mother
    House MD
    Prison Break
    Breaking Bad

0|1
    0|0
    • 1. izledim
      2.3 izlemedim
      4. izledim
      5. Belki

• house md ne anlatıyor

• Doktor Gregory House, New Jersey'deki Princeton-Plainsboro Hastanesi'nde bulaşıcı hastalıklar ve nefroloji konusunda uzman ünlü bir doktordur. Başkanlık yaptığı Tıbbi Tanı Uzmanlığı Departmanı'nda teşhisi konulamayan hastaları 3 kişilik ekibiyle birlikte iyileştirmektedir. Yine bazı vakalarda en yakın arkadaşı ve hastanenin onkoloji bölümü şefi doktor James Wilson ona yardım etmektedir. Ekibinde, Eric Foreman (Nörolog, Sinir Sistemi Uzmanı), Robert Chase (Kardiyoloji ve Yoğun Bakım Uzmanı) ve Allison Cameron (İmmünolog, Bağışıklık Sistemi Uzmanı) bulunmaktadır.

House başarılı bir doktor olmasına rağmen hastane kurallarını ve yasaları umursamaz tavrı sürekli onun başına işler açar. Bu yüzden birçok hastane değiştirmiştir. Hastane yöneticisi Lisa Cuddy, House'ı işe almadan önce onun bu özelliğinden haberdardır. Lakin kendisinin House'u dengeleyebileceğini ve onu göz altında tutabileceğini düşünmektedir.

• Da Vincis Demons
    Vikings
    Gotham

üçünü izliyorum keyifli yani izlenir

0|1
    0|0
  • Ben yakında başlayacak olan ismi diriliş olan ertuğrul gazinin hayatını ve yaptığı savaşları konu alan trt1 dizisini seyredeceğim

0|1
    0|0
    • güzel dizi gibi :)

• İnşallah güzel olur çünkü şimdilerde hep aşk filmleri çekiyorlar oysa bizim diğer ırklardan daha geniş bir tarihe sahibiz bence daha çok tarih dizilerine önem verilmeli

• aynenn mal mal aşk dizileri çekliyor

• etmiyorum

0|0
    0|1
  • İzlenecek dizi varmıki hepsi saçma sapan fikirler empoze etmek için bangır bangır yayın yapıyor, Trt nin dizileri diğerlerine nispeten seviyeli...

0|1
    0|0
  • gotham izliyom. tavsiye etmem.

0|1
    0|0
  • The Simpsons :)

0|1
    0|0
  • the walking dead

0|1
    0|0
  • Güncel dizi kalmadı artık

0|1
    0|0
  • Game of Thrones, Shameless, The Walking Dead, The Big Bang Theory, Under The Dome.

0|1
    0|0
  • Reaksiyon

0|1
    0|0
  • Ankaranın dikmeni, kurtlar vadisi, zengin kız fakir oğlan ve kaçak denk geldikçe izliyorum.

0|1
    0|0
  • Pazartesilerin vazgecilmezi "REAKSİYON"

0|1
    0|0
  • Karadayi favori dizim

0|1
    0|0
  • MD house, doctor Who, game of Thrones

0|1
    0|0
  • OZ, Breaking Bad, My Name is Earl, 24

0|1
    0|0
  • reaksıyonnnn

0|1
    0|0
  • Arrow iyidir. Eskidende begendigim Spartacus ve Dexter var.

0|0
    0|0
    • Vay benim gibi bir Arrow cu daha :)

• Vallaha ne bileyim cok sevdim ben bu diziyi :) oyunculuk olsun konu olsun sıkıcı sürüklüyor :) Ras' al Ghul bile var :D

• Sence izlenecek dzi var mı ki bnce yok bn bir medcezir izlerim snrada belgesel

0|0
    0|1
  • Medcezzir kiraz mevsimi

0|0
    0|1
  • Tek dizi Kurtlar Vadisi Pusu..!

0|0
    0|1
  • the 100

0|0
    0|1
  • Under the dome,
    The big bang theory,
    Malcolm in the middle,
    Fringe.
    Hepsi ayrı ayrı harikadır. Seçme diziler. Malcolm ve fringe bitti, diğer ikisi devam ediyor.

0|0
    0|0
  • televizyon boş bir teneke ye benzer

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    26
Yükleniyor...