Cevap sayısı sürünen sorulardan biri daha: En son ne zaman?

En son ne zaman kitap bitirdiniz?
dürüst olun ama.

Güncellemeler:
Kitabin adini da yazarsaniz iyi olur :)

0|0
10|0

En İyi Kız Görüşü

• 3 gün oldu bitireli Kuyucaklı Yusuf tam bir Sabahattin Ali hayranıyımdır şimdi ne okumak istediğime karar verirsem başlıcam o kadarrr çok var ki okunmamış kitap izlenmemiş film gidilmemiş yerr ahh ahh kendimden klonlamak istiyorum üçer beşer.

0|0
    0|0
    • Ben de sağlam Sabahattin Ali hayranıyımdır. Ne kadar haklısınız okunacak ne çok kitap izlenecek ne çok film ve gidilecek ne çok yer var :))

• çıkılmaz nasıl güzel tasvirdir o Maria Puder tasviri ayakkabıları ruju saçının kıvrımları o ıssız sokaktaki ayakkabı tıkırtısı boynundaki çukur adam yazmış erken göçmüş keşke biraz daha eser verebilseydi.

• Evet güzeldir sabahattin ali :) sevenlerinin olmasi beni heyecanlandiriyor :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Kuralsız ı okudum en son sanırım 2 hafta önce bitirdim çok güzel bir kitaptı serinin hepsini okumayı planlıyorum ^^

0|1
    0|0
  • en son canan tanın bir kitabını okumştm adını bile hatırlamıom yaa uyuşturucuyla ilgiliydi unuttum :(

0|0
    0|0
  • 2,3 yıl oldu yarısına kadar okumustum ve ilkti sonra kıtabı kaybettım Fakat bu aralar okumayı dusunuyorum ama sürükleyıcı bırsey olursa :)))

0|0
    0|0
    • Durust bir cevap :) okuma niyetinizin olmasi ne guzel :)) tür-uzunluk kisalik-yerli yabanci gibi isteklerinizi belirtirseniz oneriler yapabilirim :)

• Dini Hikayeler de Olabılır Öyle bır kıtap var mı? :) Olay anlatan ibret veren:)

• Hmm dini konuda pek roman tarzi seyler bilmiyorum ya :( ama ilmi şeyler onerebilirim yani konusunu yazarsaniz falan.

• 2 gün önce

0|0
    0|0
  • bir kaç gün önce bitirdim

0|0
    0|0
  • Dün gece bitirdim

0|0
    0|0
  • 1 hafta once , simdi baska bir kitap okuyorum

0|0
    0|0
  • 2 hafta önceydi sanırsam. Yeni bir kitaba başladım şimdi :)

0|0
    0|0
    • Hangi kitaplar peki? Basladiginiz ve bitirdiginiz? Bu arada 4 bayan 0 bay oldu :D Toplumumuz mükemmel :D

• Yurtdışında doğdum-yaşıyorum..
      Nasıl bir grup? Benzer bir proje yapmıştım daha önce yani çocuk hastanelerinde filan..

• Yani buradaki insanlar gelirmk boyle bir grup olustursam?

• 1 hafta kadar olmuştur..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...