Adımı Yazsam Roman Olur Romanımın adı ''İtalyanca Aşk Bir Başkadır'' Sizce Nasıl Olmuş?

Ben dün akşam kısa bir roman yazdım size zahmet romanı mı okuyup yorumlarınızı yazar mısınız? İyi, ya da kötü her türlü eleştirilerizine hazırım. Peki ya siz henüz buna hazır mısınız? :)

Güncellemeler:
İşte ''İtalyanca Aşk Bir Başkadır'' romanımın linki burada okuyup yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. :) Linke tıklamanız yeterlidir :)

www.wattpad.com/81248413-italyanca-a%C5%9Fk-bir-ba%C5%9Fkad%C4%B1r-italyanca-a%C5%9Fk-ne-demek
Hayırlı Akşamlar iyi geceler herkese yine bu gece de yeni kısa bir roman yazdım romanın ismi ise ''Eylül'de Aşk Bir Başkadır'' :) www.wattpad.com/81453070-en-g%C3%BCzel-a%C5%9Fklar-eyl%C3%BCl-de-ba%C5%9Flar-eyl%C3%BCl-a%C5%9Fk-ay%C4%B1d%C4%B1r

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• isim tırt biraderim. bu ve benzeri kitap isimleri duydum gibi geldi :)

0|1
    0|0
    • Ben sana yok olmayan bir roman ismi söylemedim ki bu hep vardı :) Ama bu roman kesinlikle bir sallama yani. :D Oku bak nasıl olmuş? Aynı isimde buda Benim tarzım Birol versiyonu bu cilt bir başka cilt :D

• @flozofolcamben sence güzel mi ;))

0|1
    0|0
    • Buna siz karar vereceksiniz. Ben bir yazarım :D Siz ise eleştirmensiniz. Ünvanınız bile bir hoş laik bir isim :)

Yükleniyor...