Yıldızlararası filmi beklentinizi karşıladı mı?

Bence gerçekten izlenmesi gereken özellikle filmin giriş kısmını ve son bölümleri dikkatli izlediğimiz zaman anladığımız konu olarak harika bir filmdi. Aslında insan ırkının inanılmaz bir zekaya sahip olduğu ve çok harika işler başarabileceğini anlatan kaliteli bir filmdi. Sizin düşüncelerinizi alalım ve ankete katılım sağlayalım

• Film efsaneydi gayet güzeldi bence.
    67% (2)33% (1)50% (3)Oy Ver
  • Film iyiydi ya izlenir
    0% (0)67% (2)33% (2)Oy Ver
  • film berbattı hacı.
    33% (1)0% (0)17% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Adam ağlayınca gözlerim doldu :D bence farklı ve izlenesi bir filmdi

0|2
    0|0
    • Filmin sonunda murph etkiledi beni de.. Cok iyiydi :)

• Ben en çok kızın babasına gönderdiği videoları babasının izlerken ağlamasına üzüldüm :D oğlu evlenmiş kızı okulu 2. likle bitirmiş falan :-)) sonu da üzücüydü çünkü kadın çok yaşlanmıştı ;(

• Sonu iste fenaydi.. :)

• İzledim çok beğendim ara ara gözlerim yaşardı böyle olmazdı ya bana :/ bababmla izleyince böyle oldu galiba. zaten herzaman 'in nolan we trust' . sinemada izlemek ayrı zevkli zaten beğenmeyenler olmuş şaşırdım heralde inanılmaz bir aşk hikayesi bekliyordular. Canlarım yanlış filme gittiniz :/

0|0
    0|0
    • Konu harikaydı beğenmeyenler anlmayanlar bence ya :) tamam kabul başta mevzuyu kavramak için çok uzatmıslar ama asıl dikkatli izleyince zaten filmin basında kavramayan gerekiyor konuyu

• İkinci defa izlemek lazım tam olarak kavramak için :D miyop gözlerim ve küçük altyazıdan dolayı kaçırdığım çok şey oldu ama bence uzatılmış ya da gereksiz hiçbişey yoktu. Star warsı mantıklı bulup göklere çıkaranlar kalkmış bu filme mantık hatalarıyla dolu diyor. Bunlar fizik dersindende çok zorlanmamışlardır...

• Bu bir film sonuçta mantık hatası mutlaka olacak. ama Konu bilim kurgu bir film olarak gayet harikaydı.

• imbd puanı 8.8 en iyi 100 film arasında kendine 11. sırada yer bulmuş. sinemaya gidip izleyemesemde türkçe düblajını heyecanla bekliyorum. bir sinema film fanatiğiyim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...