Fazıl Say hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fazıl Sayla normal hayatta 2 defa bir araya gelsek muhtemelen birbirimize gireriz aşırı sivri kendini beğenmiş konuşmaları var ama kendisi şu an bu ülkenin Müzik dalında en iyi yetişmiş insanı ona yapılanlar çok yanlış. insanların işinde sadece işine bakılır özel hayatlara bakmamaları lazım

geçen ay böyle birşey yaşandı

www.kazete.com.tr/...-listeden-cikartti_33431.aspx

yok artık dedim bırakın onun sahneye çıkmasını eserlerine bile sansür var bu çok yanlış

siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine "dünyaca ünlü piyanist dedirten" ama aslında sanatçı olamayan zavallı birisidir. Çünkü hiçbir sanatçı kendi halkı ile kutuplaşmaz, insanları siyasi görüşünden dolayı ayrıştırmaz.

0|0
    0|1
    • nerede yazar bu kural kim demiş. sanatçı muhaliftir hiçbir zaman hükümet uşağı olmaz. aynı şekilde edebiyatçılar gibi. yeri gelir krala padişaha iktidara vurur da vurur.

• Arabesk müziği ben de sevmem, hükümeti ben de desteklemem. Ama sanatçı böyle olmamalı. Örnek insan, barışçıl insan olmalı. Kavgacı olmamalı.

• alakası yok ya sanatçıyı sadece sanatıyla değerlendirirsin. iyi bir müzisyen mi evet gerisine bakıp o adamın işini yapmasına engel olmak nedir

Kızlar Ne Diyor 4

• ateıst dıye adama yuklenın
    gerceklerı söyluyor ya
    kac sanatcı kaldı hala ıktıdar baskısı olsa da konusabılen ?

1|0
    1|1
    • yani tabiki de istediğini söyleyebilmeli iktidar hakkında ama şöyle bir durum var ki üslubunu ona hiç yakıştırmıyorum kızdığı RTE kadar kötü bir üslubu var

• uslup konusu elbette tartıslır
      benım demek ıstedıgım ve taktır ettıgım nokta susmayıp fıkırlerını söylemesı :)

• Katline ferman verilen sanat adamı. Kendisini sevmem, takip etmem, fikirlerini de gereksiz saldırgan buluyorum. Ancak adama reva görülen muamelelerde içime dokunmuyor değil.

0|0
    0|0
  • Her fikri olmasa da çoğu fikrini onalıyorum sanatçıya reva görülen bu tavrı da çok yadırgıyorum evet üslubu malesef biraz kötü ama bu onu her konuda haksız yapmaz sanatçıya sanata özgürlük biraz

0|0
    0|0
  • Bu adam hakkında hiç bir bilgim yok desem dayak yer miyim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Fazla sivri biri. Belli konularda radikallik arttıkça, iq seviyeleri de düşermiş. Ters orantılı yani. O yüzden konuşmalarını dikkate almıyorum. Arada dinlemişliğim var.

0|1
    0|0
  • bu ülkede her kelime sansürlü. Yakında l*n bile diyemeyeceksin o da sansürleniyor. Hay anasını diyemiceksin hay mübarek diyeceksin. Zik gibi bir ülke olmaya doğru götürüyor RTE ama dur diyenler olarak hazırda bekliyoruz.

0|0
    0|0
  • Müslümanlar için kötü düşünen yol alsın abi. Bu vatan bizim

0|0
    0|0
  • Arada yurtdışında bişeyler yapıyor. Ordan tanıyorum sadece.

0|0
    0|0
  • Az biraz cenesini tutsun herseye atlamasin isiyle gundemde kalsin kalabiliyosa cenesiyle değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...