Arkadaslar dracula untold u izlediniz mi? Turkleri cok sacma bir sekilde islemisler?

Osmanlilari ac gozlu ve barbar olarak gostermisler. Turkleri cok kotu anlatmislar. Cocuklara iskence yapip asker yapmalar filan cok komik yaa. Insan bir wikipedia ya bakar ogrenir yaa. Yonetmenin sacmaligi ve yazarin

Güncellemeler:
American yapimi. Luke evans oynuyor bide lanet olsun

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• dracula : başlangıç :) seneyede kurt adamlar çıkar çünkü atalarımza bakarsınız türkler kurttan gelmiştir diye bir efsana vardır :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• dün izledim. yahu adamların ellerinde fırsat var ve yapmışlar. madem o kadar övünüyoruz, biz de iyi bir film yapıp, onlara izletelim. tarihimizi tanıtalım. ki bence kötü göstermemişler, osmanlıyı sadece "şeytan" yenebilir demişler. dracula olayı çok saçma olmuş, izleyen herkesin bilinç altına osmanlının gücü girmiştir eminim. objektif bir şekilde izledim çünkü. düşünsene tüm avrupa'ya diz çöktürüyor ve sonra şeytan yeniyor. dracula diye bir şeyin olmadığını herkes bilmiyor mu :) bence yanlış açıdan bakıyorsunuz.

filmin konusu başta hoşuma gitse de ilerleyen dakikalarda çok sıkıldım. efektler çok kötü. büründüğü vampir de çok itici. kurguda da bozmuşlar. filme 6.7 verilmiş ama benim için 5 ederi var.

2|0
    0|0
    • Sacma saoan birsey yapmislar ve sirf gise yapsin diye boyle yapmis belli. Ona bakinca americanlarin tarihinde lincol illuminati uyesiydi ve yahudiydi. Ama hic bizamn bunu kabul etmediler.

• bence bardağın boş tarafından bakmak yerine dolu tarafına bakın. islamı kötü göstermeye çalışmışlar demek doğru olsa da, becerememişler.

• Demekki zamaninda iyi koymusuz hala cekemiyolar

1|0
    0|0
  • Adamlar olaya kendi bakis acisi ile anlatmislar:))

0|0
    0|0
    • Wikipedia diye birsey var. Bari tarihcilerle calissalAr

• herkes kendi tarihini dikte eder
      herkes dogru olmadigini bilmiyormu
      ama onlarin gözünde osmanli barbar
      hep öyleydi

• Tamamen kendi kafalarında ki tarihi uygulamışlar

0|0
    0|0
  • Romen filmi la ne bekliyodun romen filmi.

0|0
    0|0
  • Sacmalıkta zirve yapmıslar 😊

0|0
    0|0
  • birkaç sahnesini izledim daha türklerin sahnelerindeki dublajdan anladım türkiye aleyhine olduğunu. yarım bıraktım. vik vik dublaj yapmışlar. bari insan türkiyeden 3-5 tane haini getirir öyle seslendirir. görsel efektler fena değil.

0|0
    0|0
  • izlemeyin su filmi türklerle daga geciolar

0|0
    0|0
  • iyi de öyle :D

0|0
    0|2
  • Amaçları tarih belgeseli çekmek değil, filmi izletirken, izleyenlerde algı yanılsaması sağlayarak tarihi düşmanlıklarını pekiştirmek.
    Gerçekleri yansıtmamaktadır ama onların hislerine tercüman olmaktadır.

0|0
    0|0
  • Tamamen saçmalık
    Sinemada izliyordum yarıda çıktım
    Tarihime ve ecdadıma hakaret edilmesi zoruma gidiyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bayramda gittim verdiğim parayıda helal etmedim tamamen saçmalık ötesi bir filmdi o kadar güzel görsel efektlerine ve emeğe rağmen sevmedim ve kınadım o filmi!

0|0
    0|0
  • Filmi izlemedim ama tarihi tek kaynaktan okumasin cok daha iyi edersin bilgilerinin daha objektif olmasi icin

0|0
    0|0
    • Osmanliyi hayatim boyunca hic sovunmadim. Ama haksizlik yapildiysada susmam. Film izleyince hak vereceksin.

• İyi de osmanlı zaten aç gözlü ve barbardı. Yaprığı fetihlerden, katliamlardan bellidir bu. Torununu koltuk sevdası yüzünden öldürten nazi değildi

0|0
    1|2
    • O farkli bir boyut tarihi arastiran biriyim. Kitaptan tut elimden geldigince herseyi izlerim ama fazlasiyle carpitmislar. Osmanli taraftari degilm ve olmamda ama haksizlik yapilmis ce bu yuzden prim yapilmis

• Bilmiyorum izlemedim sadece soruna cevap verdim. Osmanlı barbardır ve bununla kendileri de övünmüştür.

• izledim ben beğendim filmi tabiki onlar kendi taraflarından bakmışlar olaya normal yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...