The Beatles sevenler?

Dikkat ediyorum etrafımda Beatles seven kimse yok. Bir kaç Beatles T-Shirt'lü kişi görürsem ancak o kadar. Bakalım burada seven var mı?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Ne zaman canım sıkkın olsa açar "Let it be" dinlerim. İlaç gibi gelir, öneririm.

0|0
    0|0
    • Hey Jude ve Let it be can sıkkın olduğu zaman iyi gider.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• ya yemin ediyorum yaa Nirvana, beatles vs. kaliteli müzik gruplarının tişörtlerini her yerde satıyorlar. dinleyen dinlemeyen herkes satın alıyor halbuki sorsan en fazla 2 şarkısını bilirler ya da bilmezler uyuz oluyorum. onlar yüzünden güzelim gruplardan soğuyorum. ama yok Beatles ayrı benim için. en sevdiğim şarkısı yoktur çünkü o kadar çok şarkıları ve o kadar çok güzel şarkıları var ki en sevdiğim şarkıları ruh halime göre değişir. ama bu aralar ''your mother should know'' dan vazgeçemedim bir türlü

0|0
    0|0
    • O T-Shirtler ile gezenler 'Yesterday all my troubles seem so far away, now it looks as though they're here to stay' sözünü hissedebiliyorlar mı acaba? ;)

• sanmıyorum ;D

• Hissedemezler zaten. :D

• Guns N' Roses t-shirt'ü giyen kıza 'çok mu seviyorsun' diye sorup 'o kim ki' cevabını aldım. Acaba o dedikleriniz Beatles'ı bilirler mi :)

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum acaba şekil için mi giydiler? Ben şu anda bile Beatles dinliyorum ama hiç T-Shirt yok mesela. :)

• Beatles hayrani bir arkadasim sayesinde ben de cok sever oldum grubu:)

0|0
    0|0
  • Seni aklıma getirdiğinden beri seviyorum. ^^

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Beatles gelmiş geçmiş en büyük gruplardan biridir çok severim I Wanna Hold Your Hands şarkısını özellikle

0|1
    0|0
Yükleniyor...