"Uçurtma Avcısı" ve "Başucumda Müzik" kitaplarını okuyan var mı?

Arkadaşalar bu iki kitabı okuyan var mı aranızda, nasıl kitaplar? Bende başlıyacağım okumaya

0|0
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Başucunda Müzik'in arka kapağından alıntı:

"Eğer, hayatınızın herhangi bir an'ına gidip orada sonsuza dek kalacaksınız deseler yalnızca iki şeyden birini seçmek isterdim. Biri, o çocukluğun bahçesindeki ağacın dalına asılı salıncakta sallanırken... Öteki, bütün hayatım boyunca en çok sevdiğim adamla öpüştüğüm ilk gün... Herkes aşık olmanın ortak dilini bulup yazmaya çalışıyordu.

Ama aslında bu kadar basitti işte: Birini öptüğünde salıncakta sallanır gibi hissediyorsan aşıksın."

Yazı güzel ama kitabın genelinin idare eder olduğunu duydum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• başucumda müzik yaklaşık 6 sene önce yarım bıraktığım bi kitap.fazla duygusaldı.nerde kaldığımı hatırlıyorum ama devam etmeyi düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • Uçurtma avcısını oku.Emir ve Hasanın kardeşliklerini.Emir'in hayatı,Hasan'ın fedakarlıkları var bu kitapta

0|0
    0|0
  • ucurtmaa avcısını cok duydum okuyan arkadaslardan ama bı turlu okuyamadım bencee oku pampaa o kadar ınsan bosa övmemıstır diğerı hakkında bı fıkrım yok (=

0|0
    0|0
  • Uçurtma avcısı çok çok süper bir kitap kesinlikle ve şiddetle tavsiye ediyorum :)

0|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısı, fena değil. Unutamadığım kitaplar arasında diyemem ama bi' oku. Genel kültür olur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Khaled Hosseini. Bu adamı okumadan ölme bence. Uçurtma Avcısı'nı bitirdiğimde gözlerim şişmişti. Aynı zamanda mutlaka Bin Muhtelem Güneşi'de okuyun, herkese tavsiye ederim. Kürşat Başar'ı da okudum, Başucumda Müzik. Çok sürükleyici ama bana göre biraz liseli kitabı gibi geldi. Sana bir şeyler katması açısından ben Khaled Hosseini'yi tavsiye ediyorum.

0|0
    0|0
  • Uçurtma Avcısını tavsiye ederim çok iyi bir kitap. Aynı yazarın Bin Muhteşem Güneş adlı kitabı da çok iyi ikisini de mutlaka oku

0|0
    0|0
  • okuyacaktım ama vazgeçtim,normal bir roman gibi geldi

0|0
    0|0
    • Bazı bölümleri ağlatıyor gerçekten. Diğer bölümleri ise dedğin gibi, sıradan.

• ucurtma avcısı gayet güzel aynı yazarn bin muhteşem güneş kitabıda var oda güzel ama dgernı blmıyorum...

0|0
    0|0
  • uçurtma avcısını okudum gerçekten çok başarılı

0|0
    0|0
  • Anırarak ağladım diyemem.

0|0
    0|0
    • onun serisinden bir kitabı biraz okuyum dedim bin muhteşem güneş diye ama çok baydı,oyüzden onuda düşünmedim

• ucurtma avcisi yarim biraktim icim dayanamadi, otekini begenmedim.

0|0
    0|0
  • uçurtma avcısını otobüs yolculuğunda höykürerek ağlaya ağlaya bitirdim. diğerinden haberim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...