Hangi müzik enstrümanını çalmak isterdiniz veya hangi müzik enstrümanını çalıyorsunuz?

Müzik ruhun gıdasıdır :) Hangi tür müzikler size göre ve hangi enstrümanı çalmak isterdiniz?

0|0
10|30

En İyi Erkek Görüşü

• Piyano,bateri,elektro gitar,bas gitar,klasik ve akustik gitar,saksafon çalıyorum. Orta düzeyde olan kemanımı ise geliştirmek hedefim ;)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Bas Gitar öğreniyorum. Kardeşimde de Elektro var. Arada alıp tıngırdatıyorum ama kalbim Fa anahtarı şeklinde hala:)

0|0
    0|0
  • 11 yıldır gitar çalıyorum bir ara flamenko hevesimden bi gazla flamenko gitar derslerine başladım birinci haftasında ben 10yyıldır gitar çalmıyormuşum dedim :) parmak ffelci geçirmek icin bire bir :)

0|0
    0|0
  • 6 yaşında babamın CASIO orguyla başladım. Ailenin tevcihiyle uzun süre piyano dersi aldım. Ufak yaşta pek bir albenisi yoktu benim için şimdi aileme minnet duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Metal müzik ruhun gıdasıdır.

Yan flütüm var (sadece vapur sesi çıkarabiliyorum)

1|1
    0|1
  • Azda olsun gitar calıyorum ama imkanı olsa bateri calmak istiyorum

0|0
    0|0
  • gitar,bateri çalabiliyorum birazda klavye:D keman çalabilmeyi de isterdim

0|0
    0|0
  • Bateri ve perküsyon çalmayı çok severim. Ardından da biraz bass gitar. Çalmak istediğim enstrüman ise "ney" dir.

0|0
    0|0
  • xBass gitar çalmayı çok istiyorum ama daha alamadım :(

Ama guitar hero oyununu aldım evde oyuncak ta olsa çalıyorum :D

0|0
    0|0
  • Piyano çalmak isterdim mesela ama ondan önce uzun bir süredir kafamda olan Elektro gitar çalmayı öğrenmek var bakalım son gelişmeleri yazarım burdan.

0|0
    0|0
  • gitar, bağlama, ve keman çalıyorum :)) yeni hedefim yan flüt ,bateri ayrıca ney ede ilgi duyuyorum...

0|0
    0|0
  • Gitar ve Harmonika(Mızıka) çalıyorum. Ama bateri hayallerimi süsleyen bir alet.

0|0
    0|0
  • bağlama çalmak isterdim. konservatuvar terk etmiş biri olarak biraz mahcup söylüyorum.

0|0
    0|0
  • bateri çalmak isterim.

0|0
    0|0
  • mızıka

0|0
    0|0
  • ney..

0|0
    0|0
  • gitar

0|0
    0|0
  • kaval çalmak ısterdim

0|0
    0|0
  • ney ve def çalmak isterdim ..bunları çalmaktan çok dinlemek beni mutlu ederdi..

0|0
    0|0
  • klarnet çalmayı isterdim. Çok hoş bir sesi var.

0|0
    0|0
  • gtar clyrm

0|0
    0|0
  • Bağlama org ve biraz ud çalıyorum. ama müzisyen degilim profesyonel olarak. ney çalmak isterim.

0|0
    0|0
  • tulum

0|0
    0|0
  • kanun yada ney

0|0
    0|0
  • klarnet çalmak gerçekten istiyorum.

0|0
    0|0
  • Obua

0|0
    0|0
  • bi bas gitarım var ama çalıyorum diyemem çalmayı çok isterdim :S

0|0
    0|0
  • Davul ramazanda en ihtiyacimiz olan enstruman bahsisleri hazirlayin bakim

0|0
    0|0
  • 4,5 yıldır klasik gitar çalıyorum...Müzik diyincede akla sadece pop müzik gelir..gerisi hikaye..

0|0
    1|0
  • Kadın

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• keman piano ve bateri çalıyorum şu anda.

0|1
    0|0
  • Neyzenim. Altı yıldır ney üflüyorum. Beni hayata bağlayan uğraşlardan biri, zordur lakin herkese öneririm.

0|1
    0|0
  • keman çalmak isterdim ya da piano

0|0
    0|0
  • Şuan hiç bişey çalmıyorum fakat gitar, yan flüt ve piyano çalmak istiyorum =)

0|0
    0|0
  • akustık gıtar ve çello ama boyle bagetlerle bı seylere vuruluyor ya adını unuttum onu calmayı ısterdım

0|0
    0|0
  • Yan flüt.. Başladım fakat sınavlarım nedeniyle üstüne düşemedim..

0|0
    0|1
  • akordiyon, mızıka, kanun çalmak isterdim. mızıkam var ama çalabiliyorum denemez.

0|1
    0|0
  • gitar:)

0|0
    0|0
  • cello calıyorum çalgı insann sevgilisi gibidir...

0|0
    0|0
  • Piyano veya Viyolonsel (ya da çello) çalmak isterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...