Okul gezisine gitar götürmek?

Merhaba arkadaşlar okul olarak Ankaraya gezimiz var. Arkadaşlarım gitarı getirmemde ısrarcı oluyor. Ama ben diğer insanlara antipatik gelmek ve komik duruma düşmek istemiyorum. Ama gitari goturursem eglenecegimizden eminim ama iste hem bavul hem sirtinda gitar ne kadar olur bilmiyorum siz ne dersiniz?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gotur ortam yaparsın. Ben de zamanında acayip ortam yaptım gitarla. Gerçi amacım ortam yapmak hava atmak değildi ana kendiliğinden oluşuyor zaten:)

0|0
    0|0
    • Ben daha 3 aydir caliyorum kendi ugrasimla 4 sarki falan cikardim artik gittigi yere kadar calmayi ogrenememissem eger onlar durdururlar beni zaten. Ama sevdigim kiz da o grubun icinde bu hafta bir olay yasadim kiz karakterimiz uyusmuo demis cok uzdu beni cook :) ya yanlis davranislarda bulunan biriside degilim ama kizin aradigi farkli ustumdeki bole ezik durusuda atmak icin bir firsat olur herhalde biraz dert anlattim ama :) rahat duramam sinav donemindeyiz anlatmassam daha buyuk sorun

• Takılırsan, gitarla muzikle ilgili bir sorun varsa çekinmeden mesaj atabilirsin. Gitarı tek başına oğrenmek zordur. Seve seve sana yardımcı olurum

• Çok teşekür ederim desteginiz icin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...