Kedim çok korktu ne yapmalıyım?

Biraz önce misafir geldi eve kedim sürekli evin halkıyla beraber olduğu için bu onun ilk misafir denemiydi.. aksi gibi misafirimiz kediden korkuyormuş bunu bilmiyorduk bizimkide gayet meraklı bir şekilde misafirimizle tanışmaya çalışıyordu ancak kadın kedimi görür görmez öyle bbir çığlık attıki kedim bir yana kadın bir yana kayboldu bianda. şu an kedim koltuğun altında saklanıyor ne yaptıysam bir türlü çıkaramıyorum onunla konuştum elimden yemek yedirdim sevdim gözlerimi yavaşça açıp kapattım ama yok gözleri fal taşı gibi açılmış bana bakıyor bir iki kere alıp sakinleştirmeye çalıştım ama kaçıyor ne yapmam gerekiyor? bugünde pazarit şurubunun ikinci günü ilacını vermem gerekiyor ama o bu kadar korkmuşken ilaç vermem veremem. Onu tekrar sakinleştirmek için kedi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• odaya bırak bir süre uyusun kendine gelsin sonra tekrar çıkarırsın bizimkiside geçen aynısını yaptı :D

0|0
    0|0
    • canım ya :S insanın içi bir tuhaf oluo :S

• dişiler sakin olur diye bilirdim ama.. :) bizimkide öyle belli saatlerde tutamıyoruz tavşan gibi zıplaya zıplaya dolaşıo evi :D

• Ahh iyimiş. Demek ki bizimkisi anormal değil :D arada koşuyor koşuyor duramayıp kapılara tozladığı oluyor ama biz onu böyle seviyoruz :D

• Uğrastıkça korkutuyorsunuz. Bırakın tıpış tıpış gelecektir yaniniza.

0|0
    0|0
  • Karnı acıkınca çıkar oradan.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İple oyuna cagir sonra yavaa yavas sev etrafi kalabalik olursa hic cikmaz uyur orda o zaman alip koltugun ustune koyarsin ilacinida verirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...