Caser pavese doğru mu söylemiş sizce?

"Bir kadın eğer budalaysa, eninde sonunda bir insan yıkıntısı ile karşılaşır ve onu kurtarmaya çalışır. Kimi zaman da başarır bu işi. Ama bir kadın, eğer budala değilse, eninde sonunda akıllı, sağlıklı bir adam bulup onu yıkıntıya çevirir. Her zaman başarır bu işi" demiş pavese. nedir durum sizde, sizce?

Güncellemeler:
bu bikaç cümleyi paylaşan kişiye "adamların yıkılmaya meyilli olduğunu mu anlamalıyız?" demiştim. el cevap: "oldum olası yandım yıkıldım'cılardır."

0|0
3|14

En İyi Kız Görüşü

• Akılla ne derece ilgilidir bilmem bu bence daha çok şans ya da denk düşme meselesi. Kiminin kısmetine mutsuz adamlar çıkar. Ne yapsan memnun edemezsin ne söylesen ikna edemezsin.
    O mutluluğu yaşatmak, değiştirmek dönüştürmek ya da bazen sevildiğini kanıtlamak uğruna yıllarını harcarsın.
    Değişmez, vazgeçersin...
    Diğer seçenek sadece aşktan canı yanmış bir erkeğin söylemi olabilir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kimi zaman doğru kimi zaman yanlış

1|0
    0|0
  • Aslinda bu söz bana su sözü hatirlatti
    Bir kadin adami rezilde eder vezirde sözünü..

Yani kadinin etkisi adamlar üzerinde.. oldukca fazla..

0|1
    0|0
  • ben bu denklemı sevmedım,, ıkısıne bırden yazılmış kader olmalı, ne bırı yıkılsın ne bırı sevınsın, hersey egrısı dogrusu beraberce yasansın

0|0
    0|0
  • ksinlikle doğru. Bakın ben öz güveni cok yuksek bir adamdım. Kesinlikle tevazu göstermezdim kimseye. Göklerde uçan kartal gibiydim. Sonra bir gün hatunumu buldum. Kartalı aldılar gözlerini kapattılar bir iple kollarına bağladılar:D Malesef kanatlarımı kırptılar:D uysallaştım. Sesin yukseltilmesine tahammul edmeezdim eder oldum. Bazen noluyo dedim sonra kafama vuruldu:D
    Ama insan hep basına buyruk yasayamaz. erkekte kaadında yıkıntı olur zamanla bu aradakı sevgiden cok saygıya bağlıdır.. Hatta aklıma gelmişen giyim tarzım bile değişti:D Ama mutluyum kadın cekip cevirecek

0|0
    0|0
  • sen ne düşünüyosun?

0|0
    0|0
  • Ilki dogru gibi dandik bir herif bulup kendinize gore sekillendirmeye calisirsiniz bunu basarinca mutlu olabileceginize inanirsiniz :/

0|0
    0|0
  • cem yılmaz - kadın ikna etmek için yaratılmıştı :) adam haklı @ Affedilmeyen de haklı bnce kadınlar hakkaten değişik ya :)

0|0
    0|0
  • bir deli kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış. pavese de kim :)

0|0
    0|0
  • Zeki kadınlardan korkmamız gerektiğini söylüyor.

0|0
    0|0
  • Kadınları seviyorum. Ayrım yapmaya karşıyım:))

0|0
    0|0
  • kimse bu adam varya harbi akıllıymış haaa :)

0|0
    0|0
  • Adama bak la, fena demiş he. Felsefecilerde harbi aşıyo be!

0|0
    0|0
  • Doğru demiş. çokta güzel demiş.

0|0
    0|0
  • Iki ucu bklu degnek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...