Türk Erkeklerimi Kürt Erkeklerimi?

Hangisini daha yakışıklı buluyorsunuz daha doğrusu aşkına hangisi sadık kalır?

Güncellemeler:
İşte türk erkeklerinin gerçek yüzü kürtler kadar adam olamamışsınız allahına kadar türk kızıyım ve asla bir türk edkeğiyle evlenmem ayrımcılık yapanda ben değilim sadece sizin fikrinizi almak istedim kürtler kadar adam olunda öyle konuşun sayın türk erkekleri

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• türkü kürtü mü var l*n it

0|0
    1|1
  • Türk tabikide : D

0|1
    0|0
  • erkeğiin türkü kürt ümü var erkek erkektir

0|2
    0|2
  • Türkiyemin İnsanı Olsunda TÜRK KÜRT neymiş ya :) Hepimiz Sapına Kadar Yakışıklıyız. AYRIM YAPAN İNSAN DEĞİLDİR

0|0
    0|1
  • köken ayrımcılığı yapmak yerine karakter ayrımı yapmak daha iyi bence

0|2
    0|2
  • türklerin içindende var kürtlerin içindende
    zevk meselesi
    gönül kimi severse güzel odur

0|1
    0|2
  • bu sitede neden son zamanlarda bir ırk vurgusu yapılmak isteniyor anlamış değilim?

0|0
    0|1
  • çin tarihi boyunca hiç bir aldatma olayı görülmemiş, çinli koca bulalım sana

0|0
    0|1
  • Ey soruyu soran kız. Böyle bir kıyaslama yaptığın için sana tepki olarak profil resmimi 3 günlüğüne karartavam. Sen nasil anlı şanlı Türk Erkeğiyle, kürd oğlanı Bir tutarsın yaa. :( :(

0|0
    2|2
    • Bende Türküm Kardeşim Ama ÜLKEmizde Yaşayan Kürt Dostlarımızın da Cumhuriyeti Kurmamıza Bir Parçası olduğunu hepimiz iyi biliyoruz Şanşı Turkiye Cumhuriyeti Ordusunun Bir Tuğlasıdır. Seni kınıyorum pis Faşist

• klavye delikanlılığı yapma genç varsa o toto bir kürdün yüzüne söylersin bunu, üzerler seni çok gençsin

• NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE. TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR.

• valla herhangi birini yakışıklı bulursam gider kendimi asarım

0|0
    1|4
    • kim eksiliyo beni ben tipsizler anlamında söylemedim eşcinsel değilim anlamında söyledim

• Baba tarafi kurt İstanbul dogumluyim ortada kalmisim :D sen karar ver ^^

0|0
    0|1
  • türkiye topraklarındaki bütün pipili insanlar sadıktır

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...