Sizce Einstein neden bu kadar zeki?

Nedenini biraz düşünmeniz gerekebilir...

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Anna karnında normalden uzun süre kalmış :)

0|0
    0|0
    • @MeksikaSINIRI evet buna inanıyorum bende. kuzenim var oda günü gelmesine ragmen doğmak bilmeyince suni sancıyla doğurttular çocuk okul birincisi birçok sınavda il birincisi. anne karnında fazladan bir gün bile beyindeki kıvrım sayısını tetikliyor dış dünyaya çıkınca algılar açılınca beyin gelişimi duruyor..

• Evet, normalde hamilelik 40 hafta, Einstein, bir kaç hafta daha uzun kalmış anne karnında, bu da beynin daha fazla gelişmesine yaramış.

Erkekler Ne Diyor 14

• İmkan yok imkan bak neler yaparız:))
    (Tutmayın küçük enişteyi)

0|0
    0|0
  • Sadece omu zeki.
    Bu bir yetenek dogustan varolan.
    Bircok kiside var. Ama bircok kiside o yetenegini degerlendiremiyor.

0|0
    0|0
  • Belki anormal olan biziz

0|0
    0|0
  • Boş işlerle uğraşmamış çünkü. Okuldan atıldığı doğru ise , hayattan kendini soyutlayip , bir işe girebilirdi. Tabiki Allah vergisi var ama , en azından onun üstünde yoğunlaşmış.

0|0
    0|0
  • çok çalıştığı için günde 1 saat uyuyormuş diğer 23 saat çalışıyormuş sürekli :) önemli olan çabalamak çabaladıktan sonra herkes zeki olur

0|0
    0|0
  • Çok zeki olduğumdan değil, sorunlarla uğraşmaktan vazgeçmediğimden başarıyorum.
    Diyor kendileri.
    Bence onun nasıl bu kadar zeki olduğunu düşünmek yerine biz niye bu kadar tembeliz yılgınız diye sormak lazım

0|0
    0|0
  • Bakış açısı genetiği bir çok sebebi ola bilir.

0|0
    0|0
  • Yapılan araştırmalara göre beyni diğer insanlarınkiyle aynı tek farkı diğer insanlardan sol elinide sağ eli gibi mükemmel kullanmasiydi böylece sol beyin lobunuda calistiryor ve diger insanlardan daha zeki oluyordu

0|0
    0|0
  • "Düşük gizli ket vurma" diye bir hastalık var tıpta. .

Söylenenlere göre bu hastalık adamı delide yapar, dahide. .

0|0
    0|0
  • akranları zamanını karı kızla haytalık ile geçirirken adam başka şeylere kafa yoruyor mesele bu ;)

0|0
    0|0
  • allah da biliyo ondan başkasına verilmiceğini ona vermi

0|0
    0|0
  • Hiçbir kadına boş vaktini ayırmadığı için..

0|0
    0|0
  • doğuştan olabilir sonradan kazanılamaz

0|0
    0|0
  • Zekasından ziyade farklı düşünmeyi bildiğini düşünüyorum ayrıca ahlak ve adamlık konusunda Sıfır bir insandır Nobeli almadan önce Karısını terketti ve yaşamı boyunca yüzlerce Kadınla beraber oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Okurken hayranlik uyandiriyor bende zekasina bakıyorum Allahim ne akil varmış ama nr yazik ki bir seni kabul edememis !

0|0
    0|0
  • Allah vergisi

0|0
    1|0
  • Allah vergisi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...