Bir kitap yazsaydınız ismi ne olurdu?

Diyelim ki kitap yazmaya karar verdiniz, kitabınızın ismi ne olurdu? :)

Benimki: "Küçük insanların büyük dünyası"

0|0
83|244

En İyi Erkek Görüşü

• Var mı bilmiyorum ama
    In spite of everything - herşeye rağmen olurdu.
    Insanın doğduğu andan itibaren zorluklara düçar olduğu, bir çok çeşitli sınavlardan ve zorluklardan geçtiği, ve ölse dahi bitmeyen ihtiyaçlarına rağmen ayakta durması gerektiğini anlatan bir kitap olurdu. Kapağında da bir bebek bir yerden tutunmuş zor ayakta onun ilerisinde kendinden emin dimdik duran arkadan bir erkek daha ileride yaşlı bastonlar ayakta duran bir adam resmi olurdu.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 243

• İnsanlığın Bittiği Yer. ''Metrobüs!''...

Kitabın tam ismi ve başlığı bu olurdu...
    Her gün ve her an amansız mücadelelerin, çekişmelerin ve kadınlı erkekli dövüşlerin yaşandığı metrobüs durakları ve araçları içindeki insanlığın ve saygının bittiği o anları kaleme aldığım bir kitap olurdu...

Hoş görü ve mütevazılıktan hiçbir nasip almamış ve saygıyı kaybetmiş bir toplumun, aslında dakika başı sıkça sefer yapan ve 3-5 dakika beklendiği taktirde rahatça ulaşım sağlayan bir taşıta ilk binen olmak için birbirine yaptığı lüzumsuz ve manasız hareketleri-mücadeleleri örnekleriyle açıkladığım bir kitap olurdu...

0|0
    0|0
  • Yalan dünyada mutlu olmak için çırpınışlar

1|0
    0|0
  • Bambaşka hayallerin içindeki ben.. Olabilir..
    Hayatın içindeki gizli adam.. Olabilir..
    Sadece Yazmak istedim.. Olabilir..
    Kendi içinde kendini arayan adam.. olabilir..
    Sadece bu kadar, peki devamı? Adlı hikaye kitabu olabilir.. Baya çokmuş be.. :)

1|0
    0|0
  • İsmi şu an için çok gizli. Bastığım gün adını ilan ederim.

1|0
    0|0
  • Bir kitap yazdim deneme roman tarzi ismi Hayaller ve Gercekler
    Simdi bunun devamini yazmak istiyorum:)) ya da baska bir sey
    Tarihi bir roman

1|0
    0|0
  • dün yazmış olsam "sen"
    bugün yazsam "o"
    yarın yazacak olsam "biz"
    keşke yazacak olsam "oğlum"
    olurdu o kitabın adı.

0|0
    0|0
  • Cansız.

1|0
    0|0
  • Descartes mantığı

1|0
    0|0
  • ne tarz ne tür olacagına baglı bence... siyaset yazardım ismideee Bir TÜRKİYE Gerçeği olurdu içeriğide ülkemizdeki hukuksuzluğun yandaşlığın ve bölücülük sistemi olurdu

1|0
    0|0
  • '' Psikoloji bozan psikolog ''

1|0
    0|0
    • Yasadıgın bir hikaye mi :D

• Başarılı :) güzel duşunmuşsun:)

• Teşekkürler :)

• Ayda bir gece

1|0
    0|0
  • Benimkisi , Ulaşılmaz Aşk olurdu.

1|0
    0|0
  • böyle hayatın taaa a... olurdu

1|0
    0|0
  • "İçeriğine Bak" olurdu adı :)

1|0
    0|0
    • Güzelmiş, okuması güzel olurdu :))

• Kesinlikle çok doğru şeyleri anlatırdı :)

• tesekkur ederim : )

• ben .

0|0
    0|0
  • Benimki " Yok böyle alt dudak" @mavigokyuzu11

1|0
    0|0
  • Satış yapsın istiyorsam 5 Adımda zengin olmak, sen düşün hayat gerçekleştirsin, ikna sanatı gibi kişisel gelişim adı altında sahtekarlık yapardım fakat amacım insanlara bişey öğretmek ise gerçekten kitabımda Herşeyden bişey bulurlardı o yüzden ismi yaşama dair gibi bişey olurdu

0|0
    0|0
  • Geçmişten Bir Haber olurdu ki zaten yazıyorum ileri de kızım ya da oğlum olduğu zaman ona vereceğim, işte çocuğum ben şimdi 22 yaşındayım şunu yapıyorum seni çok seviyorum yavrum gibi ve çok güzel konuları işliyorum

0|0
    0|0
    • Şiir seven şiir yazan arkadaşlara sesleniyorum biz genç arkadaşların şiirlerini bir kitapta toplayıp basıyoruz. Dr ve nt mağazalarında satışa sunuluyor sonra. sizde bu projede yer almak istiyorsanız bana ulaşabilirsiniz. iki ay önce çıkardığımız kitap;
      osmangazi.imagesturk.net/.../...8178308_ncc091.jpg

• Yazmaya çalıştığım bir kitap mevcut zaten "hiçten her şey"

1|0
    0|0
  • Her şeyi Mahvetme Enstitüsü.

0|0
    0|0
  • Atara atar gidere gider çay bizim hoşumuza gider. Bu ismi koyabilirdim knk. :)))

1|0
    0|0
  • Aşk sarhoşluğu

1|0
    0|0
  • yüz tutmuş deryalar

1|0
    0|0
  • " tavanımdaki yeşil sinsi böcek "

pisikolojik temalı bir roman olurdu. tamamen insan doğasını yönelik olurdu. davranışsal psikolojiye dayalı anlatımların oldugu bır hıkaye olurdu.

0|0
    0|0
  • Fikir hırsızı..

0|0
    0|0
  • The Sanchez Union böyle bir kitabım vardı en son 95 sayfa filan yazdım 400 sayfa olacaktı hesaplarıma göre ama yazmıyorum artık. .

Diğerinin ismi "Sonsuzluk" bide "Action" adlı kitabım var bunları da bir kaç sayfa yazdım daha sonra Action u Sanchez le bireştirdim :D

0|0
    0|0
  • Nasıl ama konu ne aşk mı dram mı polisiye mi politika mı? ona göre başlık... ;)

0|0
    0|0
  • Bir delinin anatomisi.. hep yazmak istemişimdir uzerlerinde araştırma yapıp onyargıyla onlara yaklaşanların tabularını yıkmayı...

0|0
    0|0
  • Aptal aşığın Kezbanla İmtihanı
    Seni ne zaman ellere verecekler yayınevi
    127. Baskı
    Yazar: Allam Kurtar Beni

0|0
    0|0
  • Kadınların gerçek yüzü..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam