Sagopa konseri 40 TL pahalı değil mi? Giden var mı konserine?

Gidenler verdiğimiz paraya deger mi?

Buyuk hayraniyim ama pahali buldum

Güncellemeler:
Bu soruyu Sagopanin dini inancini veya baskasiyla kiyaslanmasi icin acmadim bos cevaplar vermeyin muzigine yorum yapin sordugum soruya cevap verin bosuna tartisma ortami yaratmayin arkadaslar soru belli !
Size sevip sevmediğinizi sormuyorum soru belli :)

0|0
19|25

En İyi Erkek Görüşü

• Ben defalarca gittim, ama bu turneye katılamıyorum param yok diye. Paran varsa git değer.

0|1
    0|1
    • Sinirli param var bir kismi buna gidecek sanjrim eyvallah kardesim istedigim cevaplar boyle ✅

• zamanında İzmir'den Ankara'ya bile gitmiştim peşine ama durum yok bu aralar, fırsatın varsa kaçırma

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 24

• cok pahali degil bence:))
    bir murat boz konseri en az 150 tl
    örnek:)

0|1
    0|0
  • Yaklaşık bir önce aldım çünkü dört gözle gelmesini bekliyordum. Fiyat konusuna gelirsek benim tahminim 30-50 arası olur demiştim ki öyle oldu bence normal ve derecesine inanıyorum. Cuma günü geliyor Kayseri ye inşallah :)

0|0
    0|0
    • Pazarda Antalya da inşAllah deger kardesim :)

• Derecesine inanıyorum nerden çıktı :D mobildeyim klavyenin saçma sapan duzeltmelerindendir kusura bakma :)

• Hayatta para vermem 8-9 sene evvel yerden izmarit topluyordu şimdi bilet fiyatına bak nerden hgeldiğini bileceksin biraz ayıp

0|0
    0|1
    • Herkes anasinin karnindan birseyleri ogrenerek cikmiyo kimse calismadan biryere gelemiyor yasina bakiyorum bence senin yaptigin ayip

• Dünkü çocuk adam ben mütavaziyim sizdenim diyip duruyor kimsenin emeğine lafım yok ne var bileti ucuzlatsa

• Bence değil Metallica konserine 120 liraya gittik kişi başı ve ful doluydu alan

0|0
    0|1
  • Justin Bieber e yüzlerce lira verenler sagopa dan 40 tl yi esirgiyorlarsa yazık.

1|0
    0|1
    • Kimse burada jastin felan demedi konuyu dagitma fazla paran varsa yolla gidelim arkadas biz zengin degiliz soru sordum bokunu çıkarmayın

• desene konser akbille olaydı iyidi :)

0|1
    0|0
  • 40 tl ye gitmem daha fazla vermeleri lazım 250 tl verirlerse bir ihtimal giderim

0|0
    0|1
    • Amaçsız bir arkadaşımızsın :)

• büyüdüğün zaman, beyninde böyle bir soru oluşturduğun için bile, kendinden utandığında bu yazdığım aklına gelsin.

• Valla kendisini pek sevmem ama cidden çok ucuz konser metalsummer de bunun kat kat fazlasını verdik pek beklediğim gibi olmadı ama degmişti

0|0
    0|0
  • 40 TL değmez Rap konseri hedef kitle ergen kimse vermez.

0|0
    1|1
  • Kizlar dan bes kisiyi goturebilirim

0|0
    0|1
  • -yıl 2039
    Konu
    -sagopa ve caza neden küstü?

0|0
    0|1
  • üste 40 lira verseler genede ne o sesi nede o tipi çekemem

0|0
    0|0
  • Nerdee?

0|0
    0|0
  • Sünneti ve hadisleri inkar eden sagopa mı? normal pahalı olması yontuncak koyun çok

0|0
    2|2
    • Kisiligi karekteri inanci ilgilendirmiyor beni ben muzigini dinlerim yaptigi seye saygi duyarim

• Bence çok değil. Gerçi son günlerdeki tavırlarından dolayı düştü gözümden ama... Yaptığı müzik Türkiye de tek. Yani değer. Ama giden kitle çok çocuksu geldiği için gitmek pek gelmiyor içimden.

0|0
    0|0
    • Farkli bir bakis acisi konserdeki kisileri degil onu dinlemeye gidiyorum gelen ergenlerden banane :D

• Atmosfer kardeşim. Yanında çığlık atan saçma sapan davranan çocuklar olacak ve konserden tat almana izin vermeyecekler. Yoksa yunus işin künhü.

• Dogru soyluyorsun o acidan dusunmedim :D

• https://www.youtube.com/watch?v=bXEPvzsGu5w
    Vaktim ve haberim olsa giderdim.

0|0
    0|0
  • 40 TL ye sagopa yi evine getirtirip sana özel konser verdirtirim, pahalı

0|0
    0|0
  • O adama deger neden degmesin sago bitane :)

0|0
    0|0
  • Eskiden olsa değer derdim ama son hatalarından sonra değmez vermem gitmem

0|0
    0|0
    • Sarkisini soylesin yeter napicaksiniz hatalarini siz

• Valla kardeşim şarkılarında da bahsettiği şeylerden sonra dan da dönünce olmuyor işte en büyük hayranlarından birisiydim bende

• Anladm kardeşim

• Bence değer...

0|0
    0|0
  • O Adam İçin Değer 40 TL Bile Az :D

0|0
    0|0
  • Beles verse dinlemem ama esi kolera onu cok seviyorum dinliyorum

0|0
    0|0
  • şu anda zaten en ucuza bilet satan sanatçılardan biri çünkü pek izleyici toplayamıyor fiyatta makul bir fiyat ama yakında dahada düşer gibi sagopanın yavaş yavaş bırakması gerek bu işleri dini kullanarak kişileri çekmeye çalıştı ama pekde başarılı olamadı

0|0
    0|1
  • Hem keş hem dinci. İkisini bir arada nasıl yürütüyor bu adam şaşırıyorum.

0|0
    1|1
    • Herkes kendine musluman kimseyi muslumanligi ile elestiremem kimsede elestirmesin biz dort dortlukmuyuz de elestiriyoruz bence birakin onu dusunmeyi yaptigi seylere saygi duyun sanat icraa ediyor sonucta

Yükleniyor...