Sagopa konseri 40 TL pahalı değil mi? Giden var mı konserine?

Gidenler verdiğimiz paraya deger mi?

Buyuk hayraniyim ama pahali buldum

Güncellemeler:
Bu soruyu Sagopanin dini inancini veya baskasiyla kiyaslanmasi icin acmadim bos cevaplar vermeyin muzigine yorum yapin sordugum soruya cevap verin bosuna tartisma ortami yaratmayin arkadaslar soru belli !
Size sevip sevmediğinizi sormuyorum soru belli :)

0|0
1925

En İyi Erkek Görüşü

• Ben defalarca gittim, ama bu turneye katılamıyorum param yok diye. Paran varsa git değer.

0|1
    0|1
    • Sinirli param var bir kismi buna gidecek sanjrim eyvallah kardesim istedigim cevaplar boyle ✅

• zamanında İzmir'den Ankara'ya bile gitmiştim peşine ama durum yok bu aralar, fırsatın varsa kaçırma

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 19

• Fettah can, murat dalkilic ögrenci fiyatlsri 45 tlden basliyor ️Sen gelmis sagopa'nin konserine 40 tl cokmu diyosun.. Kinder bileti hediye verselwr sagopaya yine gitmem :p

0|0
    0|1
  • Diger konserlere göre çok uygun :)

0|1
    0|0
    • Parali konserlere gitmedigim icin diger konserlerin fiyatlarini bilmiyorum, ama arkadaslarin altta dedigine gire uygunmus

• bedava olsa bile gitmem :DdD:D:D

0|0
    0|1
  • Yok kanka şahsen kargaşanın partisine gittim normda dahildi içinde 30 tlydi. 40 biraz fazla olmuş başka mc yoksa tabi.

0|0
    0|0
  • nerde konseri?

0|1
    0|0
  • En sevdiğim şarkısı Vesselam'ı bir söylüyor ki...
    Yanlızca onun için bile değer :)

0|0
    0|0
  • Bencede paha 20-25 olmasi lazim

0|0
    0|0
  • 40 tl bence pahalı değil ben duman konserine 70 tl vermiştim.

0|0
    0|0
    • Sanatci ve hayran kitlesi arasin da fark var :) o Duman gecen ay Antalyada 50tl idi bilet fiyati Duman'in

• İstanbul da ben 70 tl ödedim :)) ama geçen seneydi. ya bilmiyorum bana yine de pahalı gelmedi

• Anladm :)

• Sagopa kajmere deger bence 40 tl
    melankolia...
    Kafkef...

1|0
    0|0
  • Pahalı değil..

0|0
    0|0
  • 40 tl nesi pahalı? Adam konser veriyo 10 tl mi olsun

0|0
    0|0
  • değer bence o konsere gitmelisin.

0|0
    0|0
  • bence değmez :/

0|0
    1|0
  • Bence hic pahali değil
    Nerde ve ne zaman olcak?

0|0
    0|0
  • Bence deger. Bende Gittim konserine 10 numara vallaha sagopa Icin deger :)

0|0
    0|0
  • emege saygı ben gıderdım

0|0
    0|0
  • Çokta pahali degil ya gitmeye değer

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum o adami.

0|0
    0|0
  • bence abartılcak kadar değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• cok pahali degil bence:))
    bir murat boz konseri en az 150 tl
    örnek:)

0|1
    0|0
  • Hayatta para vermem 8-9 sene evvel yerden izmarit topluyordu şimdi bilet fiyatına bak nerden hgeldiğini bileceksin biraz ayıp

0|0
    0|1
    • Herkes anasinin karnindan birseyleri ogrenerek cikmiyo kimse calismadan biryere gelemiyor yasina bakiyorum bence senin yaptigin ayip

• Dünkü çocuk adam ben mütavaziyim sizdenim diyip duruyor kimsenin emeğine lafım yok ne var bileti ucuzlatsa

• Yaklaşık bir önce aldım çünkü dört gözle gelmesini bekliyordum. Fiyat konusuna gelirsek benim tahminim 30-50 arası olur demiştim ki öyle oldu bence normal ve derecesine inanıyorum. Cuma günü geliyor Kayseri ye inşallah :)

0|0
    0|0
    • Pazarda Antalya da inşAllah deger kardesim :)

• Derecesine inanıyorum nerden çıktı :D mobildeyim klavyenin saçma sapan duzeltmelerindendir kusura bakma :)

• Bence değil Metallica konserine 120 liraya gittik kişi başı ve ful doluydu alan

0|0
    0|1
  • desene konser akbille olaydı iyidi :)

0|1
    0|0
  • Justin Bieber e yüzlerce lira verenler sagopa dan 40 tl yi esirgiyorlarsa yazık.

1|0
    0|1
    • Kimse burada jastin felan demedi konuyu dagitma fazla paran varsa yolla gidelim arkadas biz zengin degiliz soru sordum bokunu çıkarmayın

• 40 tl ye gitmem daha fazla vermeleri lazım 250 tl verirlerse bir ihtimal giderim

0|0
    0|1
    • Amaçsız bir arkadaşımızsın :)

• büyüdüğün zaman, beyninde böyle bir soru oluşturduğun için bile, kendinden utandığında bu yazdığım aklına gelsin.

• Valla kendisini pek sevmem ama cidden çok ucuz konser metalsummer de bunun kat kat fazlasını verdik pek beklediğim gibi olmadı ama degmişti

0|0
    0|0
  • 40 TL değmez Rap konseri hedef kitle ergen kimse vermez.

0|0
    1|1
  • -yıl 2039
    Konu
    -sagopa ve caza neden küstü?

0|0
    0|1
  • Kizlar dan bes kisiyi goturebilirim

0|0
    0|1
  • Sünneti ve hadisleri inkar eden sagopa mı? normal pahalı olması yontuncak koyun çok

0|0
    2|2
    • Kisiligi karekteri inanci ilgilendirmiyor beni ben muzigini dinlerim yaptigi seye saygi duyarim

• üste 40 lira verseler genede ne o sesi nede o tipi çekemem

0|0
    0|0
  • Nerdee?

0|0
    0|0
  • Bence çok değil. Gerçi son günlerdeki tavırlarından dolayı düştü gözümden ama... Yaptığı müzik Türkiye de tek. Yani değer. Ama giden kitle çok çocuksu geldiği için gitmek pek gelmiyor içimden.

0|0
    0|0
    • Farkli bir bakis acisi konserdeki kisileri degil onu dinlemeye gidiyorum gelen ergenlerden banane :D

• Atmosfer kardeşim. Yanında çığlık atan saçma sapan davranan çocuklar olacak ve konserden tat almana izin vermeyecekler. Yoksa yunus işin künhü.

• Dogru soyluyorsun o acidan dusunmedim :D

• https://www.youtube.com/watch?v=bXEPvzsGu5w
    Vaktim ve haberim olsa giderdim.

0|0
    0|0
  • Eskiden olsa değer derdim ama son hatalarından sonra değmez vermem gitmem

0|0
    0|0
    • Sarkisini soylesin yeter napicaksiniz hatalarini siz

• Valla kardeşim şarkılarında da bahsettiği şeylerden sonra dan da dönünce olmuyor işte en büyük hayranlarından birisiydim bende

• Anladm kardeşim

• 40 TL ye sagopa yi evine getirtirip sana özel konser verdirtirim, pahalı

0|0
    0|0
  • O adama deger neden degmesin sago bitane :)

0|0
    0|0
  • Bence değer...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...