İş arıyorum nasıl bulurum?

iş arıyorum önlisans mezunuyum nasıl iş bulurum
çok yere başvurdum hiç birinden cevap gelmedi nasıl iş bulurum magaza market istemiyorum dahaiyi şartlarda iş nasıl bulurum

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kariyer ve yenibiriş üzerinden oluşturduğunuz cv ile uygun pozisyonlara başvuru yapın, önemli olan hangi alanda uzmanlaşmak istediğiniz, ilk etapda tecrübe kazanana kadar beklentiyi düşük tutun, sonra tecrübe ile zaten o açıdanda ilerleme olur. Herşeyden önemlisi sevdiğiniz ve mutlu olduğunuz mesleği icraa etmeniz, tahammül sınırınız yüksek olur, olumsuzluklar karşısında kolay kolay pes etmezsiniz... Hayırlısı olsun...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• KPSS'de bir mucize yaratmayı dene :) Hiç olmadı, bilgisayar seviyorsanız kurslara gidin, yazılım, tasarım uzmanı falan olun, serbest çalışırsınız. Bankalar da bir ihtimal.

0|0
    0|0
    • kursu ne yapim iş bulmam lazım para gerek ihtyacım var

• Torpil dönmüştür

• işte tanıdık çevre gerek
      özelde çalışıyor
      ben para için çalışmak istemiyorum kkendime yetecek gelirim olsun istiyorum her gün evdeyim boşuna okudun dermiş gibi yüzüme bakanlar var üni mezunu işsizim

• Eleman. net Elemanonline Kariyer. com

Bu sitelerde cv oluştur iş bulma olasılığın %90

0|0
    0|0
    • baktım almıyorlar

• Bilirim o tipleri tecrübem ve referansım var deseydin. İlk başlarda bende öyle bir durmla karşlaşmıştm tecrübe referans sordu bir firma salladım referans abimi oğranın müdürü olarak gösterdim aramışlar abimde beni bir güzel yağlayıp ballamış herifler işe aldı beni :)

• öyle bir abim yok

• Yüksek maaşlı ve masa başı bir iş mi?

0|0
    0|0
    • yüksek maaş olmasa da olur ögrenene kadar ayakta ya da masa da fark etmez ama sürekli ayakta 8 saat kalamıyorum
      iş arıyorum

ama bulamıyorum

• Hangi bölüm mezunusun

• inşaat teknikerligi bitirdim

• Meslegin nedir nerde yasiyosun?

0|0
    0|0
  • internetteki kariyer sitelerinde cv hazırlayıp eleman arayan firmalara başvurabilirsin ya da facebookta gruplar var eleman arayan firmalarla iş arayanları buluşturan.

0|0
    0|0
  • Bölüm ne?

0|0
    0|0
  • Kariyer. net
    Secretcv. com
    Yenibiris. com
    Vb

0|0
    0|0
  • nerede yaşıyorsun?

0|0
    0|0
  • bende önlisans mnzunuyum arıyorum ama yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• E-ticaret yap bence iyi para var

0|0
    0|0
  • Kariyer. net :)

0|0
    0|0
    • baktım ona
      tecrübesiz almıyorlar

Yükleniyor...