İki̇ fi̇lm vardı. i̇si̇mleri̇ni̇ hatırlayamadım yardımcı olurmuşunuz?

ikiside ölüm sonrasıyla ilgiliydi. birincisi eski yapım sanırım 80 ler falan yabancı film. ama amerikanmı emin değilim. neyse 16-17 yaşladında bir genç çocuk var bu çocuk lisede okuyor bir zaman güreşle uğraşmış, sonra okulda anlam veremediği şeyler oluyor. okulda çok karanlık bir çete var çocukla uğraşıyorlar okulun gizli dehlizlerinde falan çocuğu sıkıştırıyolar kavga falan ediyorlar. çocuğa herkesin anlam veremediği bir düşmanlığı var. sonunda çocuk bir güreş müsabakasında öldüğünü anlıyor falan filmin adı kader çarkı kaderin cilvesi gibi bişeydi ama hatırlayamıyorum. googledanda bulamıyorum. 2- filmde buna benzer bir film. bu yeni yapım yabancı film bir kaç yıllık bir film yine 15-16 yaşlarında bir çocuk var. okulda çete liderinin kız olduğu bir çete bu çocuğa kafayı takıyo. çocuğun en yakın arkadaşı çocuğu satıyo. yerini sölüyo ve çocuğu gidip ormanda sıkıştırıyolar. çetenin lideri kız çocuğun başına taşla vurup öldürüyo ve onu bir kuyuya atıyo. çocuğun hayaleti o kızdan yardım istiyo falan bunun sonunu anlatmiyim belki izlemeyenler vardır. bu filmin adı neydi.

0|1
12

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• kanka kbakma :D yazı uzun geldı okumadım
    fılmın adını da bılemem zaten cok fılm ızlemem genelde
    nıckını cok sevdım profıl foton bı harıka
    bunu söylemek ıcın geldım sımdı gıdıyorum AS:DF:

0|0
    0|0