Kitabı satın almadan, sadece düzenli olarak kitapçıya gidip birkaç sayfa okuyarak bir kitap bitirmek hakkındaki düşünceleriniz?

Biraz zaman alabiliyor evet ama bence kesinlikle güzel ve ilginç bir deneyim oluyor, denemenizi tavsiye ederim şiddetle.

Güncellemeler:
Bir kere denedim böyle bir şey ilginç gelmişti sadece paylaşmak istedim, hakaret derecesinde yorumlara gerek yoktu

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

• aklıma gelmıstı ama o kadar ısstekle her gun sırf onu okumak ıcın gıttıgıme göre kıtap cok hosuma gıtmıs demektır.
    bu kadar degerlı bı kıtabı da evımde olsun ısterım. bu yuzden o kıtabı bı kac gunun sonunda alırdım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu kadar bedavaciliga da pes :)) bunu yapacagina kitap kafelere git daha iyi.. cayini yudumla , oradan istedigin kitabi cek oku..

0|0
    0|0
    • olayı bedavacılık olarak anladıysan hiç anlamamışsın

• Okuduğum her kitap kitaplığımda olur mutlaka tabi ki satın alırım

• Bastan kitapcida ikiser ikiser okuyup bitirmenin esprisi ne peki? En az bir iki ay surer ve de.

• bence dilencilik

kitabın adını söyle de alıp yollim. sanata tecavüz etmemiş olursun

0|2
    0|0
  • İşsizlik bedava tabi.

1|1
    0|0
  • Kitap kurdu bu olsa gerek :D

0|0
    0|0
  • Eğerki kitapçıların ve kitap yazarlarının ayakta durmasını istiyorsak beğendiğimiz kitabı satınalmalıyız, saygılar

0|0
    0|0
  • Çok fantastik birisin severim böyle ilginç şeyleri
    Ama henüz öyle bir zevki keşfetme fırsatım olmadı

0|0
    0|0
  • Cay kasigiyla tunel kazmak gibi bisey bu

0|0
    0|0
  • oldu olacak cips kola yapsaydın bir taraftan.

0|0
    0|0
  • Herkes öyle yapıyor emin ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• üşenirim ben

0|0
    0|0
  • vay canına mükemmelmiş :D deneyeceğim mutlaka da kitabın stokları biterse ne halt edeyim

0|0
    0|0
  • Herhalde çok özel bir kitaptı, böyle git gel katlandığınıza göre :) Roman mı okudunuz, nasıl sabrettiniz onun için sürekli yok gitmeye?

0|0
    0|0
  • İlginç ama ben meraktan ne olcak diye düşünürken kitabı almış çıkmış olurum kitapçıdan :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...