Kitap seciminde bahtsiz bedeviyim dahasi?

Kitap konusunda bahtsiz bedeviyim diyebilirim judith mcnaught hayraniyim onun gibi kitap yazanyazarlardan okumak istedigimde hayal kirikligina ugrayip kara listeme bir cok yazar ismi aldim derken yigenim sabrina jeffries in kitabini hediye etti tam aradigim gibi yazar dedim bunun haricinde tarihi olur gunumuz olur bu yazarlar gibi sonu mutlu biten surukleyici ask kitaplari nelerdir

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Oha benim tarzım 😀 sabrinanin 5 tane kardeşi anlatan serisini mutlaka okumalısin Lisa kleypas in bütün kitapları güzel Rita hunter a da bak kadın Türk yazar ama cidden güzel yazıyor istersen kitapların listesini verebilirim bu 3 u favori yazarlarım şunlara da göz at
    Julia Quinn
    sophie Jordan
    vickie dreiling 😀😄

0|0
    0|0
    • Bunlar sadece aklıma gelenler okuduklarından bahsedersen kitap ismi de verebilirim 60 den fazla bu tarz kitabım var 😀 bazıları cidden vasat oluyor 😀

• Fatih murat atsal evet biliyorum canim nasil memnun musun kitaplarindan ;)

• Şimdi dürüst olmak gerekirse ilk kitaplardan bır bayan olarak rahatsızlık duydum kadını asagilayiciydi ama şuanki kitapta kendini baya bır gelistirmis küsür yok artik yani 😄

Erkekler Ne Diyor 3

• Tarzımın çok dışında. Aşırı kitap okurum ama, aynı tür okumuyoruz ne yazık ki. Yardımcı olamayacağım.. Tarihi kitap okurum, fakat roman tarzında değil. Ben daha çok bilgi verici, böyle ne nedir ne değildir tarzında kitaplara yöneliyorum.

1|0
    0|0
    • Anladim arastirma inceleme kitaplari okuorsun onlarda guzel fakat ben hayal dunyam gelissin istiyorum oturup kitabi elime aldigimda romantik film izlemis gibi olmak rahatlatior :)

• Gercekte yasayamioruz kitaplarda yasioruz aski :) teskkurler yorum icin

• Gerçekte yaşadık, aldık boyumuzun ölçüsünü :) Rica ederim.

• into the wild

0|0
    0|0
  • Benim için üzülme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu tarz okumuyorum :/

0|0
    0|0
  • guru ve önyargı
    emma
    çalıkuşu

0|0
    0|0
    • guru ne ya :DD
      gurur ve önyargı :D

• Tesekkurler canım yabanci yazar olursa sevinirim gurur ve on uargi ilgi cekiye benzior isim yonunden :)

• yazarı, jane austen :D emma ile aynı yazar. gurur ve önyargı çok güzel bir aşk romanıdır :DD

Yükleniyor...