Bruce Dickinson'a iyi ki doğdun diyor ve soruyorum, Iron Maiden dinleyen var mı?

Iron Maiden dinleyen var mı ?

Varsa belirtelim..

Fear Of The Dark diyorum ben...

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Iron Maiden tarikatına mensubum! 14 yaşımdan beri hastalarıyım. O yaşımdan beri hayatımda değişmeyen tek şey bir Beşiktaş bir de Iron Maiden oldu.

Sırf küçükçiftlik denen yerde onları izlemeyi kendime yediremediğim için 24 Haziran'da İsviçre'de Basel'de izledim onları. Sırf onları görebilmek uğruna Basel'de farklı sahnelerdeki In flames, Alice Cooper, Kreator konserlerini kaçırdım.

Sahne önü biletim yoktu ama saatlerce sabırla bekleyip güvenliğin ufak bir açığıyla içeri kaçıp sahnenin tam önünden izledim konserlerini. Gözlerimden yaşlar geldi Steve Harris benim olduğum yere doğru koşarken.

Veee konserin ortalarında Steve Harris bilekliğini attı ve resmen ayağımın dibine düştü ve hemen alıp cebime attım. Terden sırılsıklamdı. Rüyada gibiydim. Sonra da Steve ile göz göze The Evil That Men Do şarkısını söyledik. Konser bitti ve ben kolumda hala ıslak bordo - mavi bandımla devam eden diğer konserleri izlemeye bile yeltenmeden alacağımı almış şekilde çadırımı toplayıp Zürich'e gittim:)

Bu da böyle bir anımdır. Dün Londra'da 2011 final konserlerini verdiler. Saha içi bilet bulabilseydim orada izleyecektim. Kısmet değilmiş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 8

• Konserde onu da calmaları iyi oldu

0|1
    0|0
  • hallowed be thy name,2 minutes to midnight.phantom of the opera,fear of the dark,run to the hills vs. vs. iron maiden candır.canlı izleyemedik o ayrı

0|1
    0|0
  • Dickinson candır.Çok yaşasın

Dance of Death link

0|1
    0|0
  • 98'deki konserlerine gitmiştim Maiden'ın... Bruce değil de Blaze gelmişti... Kendimden geçmiştim. Bruce'un gelip Scream for Me Istanbul diye çınlamasını istemiştim kulaklarımda. Gelecekleri haberini aldığımda, sahne önü biletine verdiğim paraya hiç kıymadım. Geldiler; ben gidemedim. Oysa ne hayallerim vardı; uçakla gelişlerinde havaalanında olmak, otellerinin önünde yatmak, beraber bir yemek yiyebilmek, belki birkaç hatıra kapabilmek... Olmadı. Zaten geldikleri gibi hemen gitmişler. Gelecek sefer için onları buraya beklemektense, ben onların konser verdiği bir yere gitmeye kararlıyım. 90'lı yılları bana yaşanır kılan, beni müziğe başlatan bu grup ve efsanevi vokalistleri Bruce'un benim için yeri hep ayrıdır... Ben şarkı olarak Bruce'un Balls to Picasso albümünden herhangi bir tanesi diyeceğim... Hatta içimden geldi; Tears of the Dragon... UP THE IRONS!

0|0
    0|0
  • Number Of The Beast :)

0|1
    0|0
  • kim o

0|0
    0|0
  • Sevmem.

Bu da candır: link

0|0
    0|0
    • Güzel, daha soft bir paylaşım.. O zaman İron Maiden'den sana bu tarz bir paylaşım yapıyorum.

Iron Maiden - Coming Home

Diyorum kardeşim.

• demir bakire anlamı, hayır dinlemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...