Kapat

Rap hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Öncelikle rap dinleyenler değilde dinlemeyenler cevap verirse güzel olur. Laf olsun diye değil, gerçekten merak ettiğim için soruyorum. Ciddi cevaplar verirseniz sevinirim.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Genel olarak sevmem ancak beğendiğim kısımlarda yok değil. Ceza nın medcezir ayrı bir köşede durur benim için mesela. çoğu insan söylemek için saçmalar mesela hiç hoş değil. ya da rap yaptığını zannedenler diye bir grup var. hiç gerek yok bu tip şeylere. Yaptığınız iş güzelse hangi yol olursa olsun millet beğenir, başarıya ulaşırsın zaten.

0|0
    0|0
    • O kişilerden bizde çok rahatsızız ama ellerinden de mikrofonu alamıyoruz. Bir de malesef onlarında dinleyeni var.

• Yapabileceğim bir şey yok bu hususta :)

• Canin sagolsun :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• kaliteli olan tüm müzikler hoşuma gider.
    rapta severim kalıtelı olursa ceza sagopa gibi belli sarkıları dinlerim ve yabancı birkaç yabancı rapçıları.

0|0
    0|0
  • bence cok iyi olan sarkilar var tabii dunyaca u lu olan eminem.. super ozellikle when im gone , not afraid filan.

0|0
    0|0
  • arabesk rap olmadıkça güzel

0|0
    0|0
  • Seven seviyo ama ben sevmiyorum

0|0
    0|0
    • Hosuma gitmiyo belli bir nedeni yok hoslanmiyorum ben dinledigim sarkiyi soylemekte isterim ayrica onu nasi soylicem :)

• evet bazen söylemede sıkıntı yaşanabiliyor ama müzik dinlerken sanatçıyı vokal olarak kullanınca oluyor :D

• Gangsta rap dinliyorum sadece..
    Wu tang clan, Nas, Tupac vb

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok hızlı olduğu için çekici gelmiyo ya :) ve rap söyleyenlere karşı bilinçaltımda bir iticilik var

0|0
    0|0
  • Şopar müziği gibi geliyor bana. Zaten dinleyenlerde belli bunu

0|1
    0|0
    • Şopar mı? Varoş mu? Kimleri dinleyip bu kanıya vardın?

• dinleyenler açısından dedim. Sözleri açısından bir tek Sagopa o bilinçli yapıyor.

• Kusura bakma ben yanlış anlamışım, o konuda kısmen haklı olabilirsin. Ama bilinçlı olarak sadece Sagopa Kajmer in yaptığı fikrine katılmıyorum. Daha niceleri var.

Yükleniyor...