Evinize yeni bir oda ekleyebilseydiniz, hangi ihtiyaçlarınızı karşılardı... Nasıl bir oda olurdu?

Evinize yeni bir oda ekleyebilseydiniz, hangi ihtiyaçlarınızı karşılardı... Nasıl bir oda olurdu?

0|0
13|10

En İyi Kız Görüşü

• Orjinal bir soru. sadece odamdan girilen ve ilgimi çeken şeylerin topunun içinde oldugu bır oda. Ve benim seçimime gore dizayn edilmiş bir oda .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• oyun odası

1|0
    0|0
  • gerek yok

1|0
    0|0
  • sağı, solu, tavanı, tabanı aynalı bir oda. nereye bakarsam bakayım kendimin bir bok olmadığını göreyim diye...

0|0
    1|0
  • Küçük bir fotoğraf stüdyosu düzenlerdim. ışık vs hersey. Tabi bu kişisel haricen gerçekten tek masa ve irice bi kitaplıkla sade çalışma odası kullanabilirdim bi duvarına raketden ayakkabıya da herşeyi asardım

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • sade ve her ihtiyacımı karşılayabilecek donanımı bulunan , şık tablolarla ve dekoratif boya süslemeleriyle donanmış geniş bi oda isterdim...

1|0
    0|0
  • Kitaplarımı ve el aletlerimi koyabileceğim tezgahım filan olan bir sürü kitaplık yapıp sığdırabileceğim kocaman bir odam olsun isterdim en az 50 m2 :)

1|0
    0|0
    • woow 50 hımm umarım boyle bir odaya sahip olursun:)

• Allah kafayı ona benzetsin :D

• amin:D

• fazlalık eşyalarımı kordum

1|0
    0|0
  • oda çok ama bi tane daha eklenseydi eski eşyaları saklayabileceğim bir o da olurdu.

1|0
    0|0
  • Ağlama odası.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Çalışma odası olabilirdi

1|0
    0|0
  • Ahtım var,bir odasını 80'li yıllarda ki gibi dizayn edeceğim.

Özledim.. Çok.

1|0
    0|0
  • ben hiçbir oda eklemek istemem çünkü 3 kişiyiz ve bence evimizde fazla oda bile var

1|0
    0|0
    • iyi sorun yok ozmn mipikpik:D

• kendime ait elbise dolabımı değiştirip duvardan duvara yapabileceğim bir oda olurdu ayakkabılarım için ayrı bir dolap yani giyinme odası isterdim. yatak odasında dolabı sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Duvarları mantar kaplı ses yalıtımlı bir oda.Yumruk atıp bağırıcam:)Birde komşu derdi olmadan istediğim saatte son ses müzik dinleyeceğim bir oda:)

1|0
    0|0
  • sadece bana ait olan bir odam olsa yeterdi..

1|0
    0|0
  • Kitaplarımı koyabileceğim bir oda olurdu kesin

1|0
    0|0
  • Sadece yatagimin oldugu bir oda olurdu.

1|0
    0|0
  • puzzle yapıyorum bunun için ayrı bir odam olsun isterim

1|0
    0|0
    • evet olsa güzel olurdu:) diğer türlü parcalar kayboluyor

• malesef başıma bir kere geldi sadece bir parçası kaybolmuştu ama bunalım sebebim

• mumkunse evimden bir kac oda eksilteyim, 8 oda temizligi zor oluyor da..

1|0
    0|0
  • bagirma odasi ses gecirmeyen duvarlari olan

1|0
    0|0
  • Çalışma odası yapardım. Sadece kitaplarım, masam ve sandalyem sakin ama samimi bir oda.

1|0
    0|0
Yükleniyor...