Türklerin yaptığı en iyi korku filmi sizce hangisi?

Benim ffikrim hasan karacadağ korku filmlerinde baş yapıt.

• Dabbe serisi
    45% (21)53% (19)48% (40)Oy Ver
  • Musallat serisi
    19% (9)22% (8)20% (17)Oy Ver
  • Şeytan-ı Racim
    11% (5)3% (1)7% (6)Oy Ver
  • Ammar: Cin tarikatı
    4% (2)0% (0)2% (2)Oy Ver
  • Karadedeler Olayı
    6% (3)14% (5)10% (8)Oy Ver
  • Siccin
    9% (4)6% (2)7% (6)Oy Ver
  • Azazil: Düğüm
    6% (3)2% (1)6% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
en beğendiğin hangisi?
Şu Türkler korku filmi yapamıyor diyen arkadaşlar dabbe-5 zehri cini açıp kitlicen karanlık odaya sabaha ölüsü çıkar :)

0|0
43|40

En İyi Kız Görüşü

• Musallatla dabbe iyi kapışmış ama davbe tabi ki bir efsane

0|0
    0|0
    • Mesullatın ilk filmi dabbe serisine bedel ama hasan karacadağ farkı başka tabi:)

• Musallatın 2 filminide izledim ama türk korku filmi diyince akla hasan karacadağ geldiği gerçek. Ne kadar teknik açıdan eksikleri de olsa adam türk halkını dabbe gibi bir seriyle etkilemeyi başarmış yani

Kızlar Ne Diyor 42

• yazin turkiyedeyken dabbeyi izledim de ne sikko bir filmdi. kadin diyor 3 cinler mahallesi mi ne kuranda geciyormus falan. oradaki hanim kizimizda buna inanıyor. aslinda bir yandan da iyi bir mesaj var. kurani bilmeden atlayan bagnaz topluluk. :/ tovbe bismil.

0|1
    0|1
  • Dabbeyi biraz izledim sonra sıkıldım. Musallat cok kaliteliydi. Karadedeler olayi daha cok bilgilendirici bir film gibiydi. Ama guzeldi. Digerlerini izlemedim. Ama izleyecegim sanırım :)

0|1
    0|0
    • Karadedeler olayı gerçekten çok farklı olmuş Korkutmuyor ama geriyor bence ama dikkatli izlersen :D

• Bizimkiler aşk filmini beceremiyor arkadaşlık filmlerini beceremiyor komediyinde içine edince korkuya yöneldiler e biz millet olarak inden cinden korkarız ya can evimizden vurdular bizi baksana her filmde bir cin bir hayalet var Bismillah diyek bari...

1|0
    0|0
  • şu son çıktıya daha yeni neydi onun adı ya

0|2
    0|0
  • Musallat'in birincisi iyiydi ikinciyi pek begenmedim birde buyu filmi gayet başariliydi bence

0|1
    0|0
    • Musallat 1 de kurgu olarak dünya çapındaydı 2 de hayal kırıklığına uğratması normaldi bence zirvede bırakması gerekiyordu :)

• Seytani racim çünkü film sadece korku amacli degil bilgide veriyor boyle durumlarda hoca çözüm degil çözüm allaha inanmak ve emirlerini yerine getirmek çözümdür.

0|1
    0|0
  • Dabbe

0|1
    0|0
  • Dabbe serisi..

0|1
    0|0
  • Gece yarısı kızlarla beraber izlemek için korku filmi arıyoduk siccinin fragmanına denk geldik ve izleyince çok korkutmuştu beni :) izlediğimiz korku filminden bile fragman kadar etkilenmemiştim

0|1
    0|0
    • Siccini izleyenler beğenmemişti yorumlarda o yüzden bende gitmek istemedim :)

• Ben de izlemedim ;) zaten fazla da izlemem ama gece vakti 3 kız beraber ne olduğunu okuyup üstüne fragmanı izleyince ne yalan söyliyim korkmuştum.

• türkler korku filminden ne anlarlar ya.
    beceriksizler yine o konuda da.

0|1
    2|1
    • korkuda ve komedide iyi olduğunu düşünüyorum ama sermayesi güçlü değil kurgusu her geçen gelişiyor...

• sermaye onemlı zaten sermaye olamdan bır evın ıcınde korku filmı cekılmez. ben iyi bir korku film izleyıcısıyım izlemediğim film yoktur neredeyse yabancılara kıyasla türkler acık ara gerideler. ben gelecekte yapacakları işleri bılmeme şimdi için konuşuyorum.

• Hiçbiri en iyi GEN

0|0
    0|0
  • türkler film mi çekebiliyor diye bir sor ilk bence.

0|0
    2|1
  • Korku filmlerini hep saçma bulmuşumdur izlerken hep gülüyorum oyüzden benimle kimse korku filmine gitmiyo :(

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Türk kültüründe üç harfliler var bir kere, o konuda avantajlı. Bence Türkler, Ingilizlerden daha iyi korku filmi yapabiliyo. Bu arada Dabbe 5 favorim 😃

0|0
    0|0
  • dabbe 1 2 ve 3 sonrası iyrenc

0|0
    0|0
  • Turklerin korku anlayisi cinler oldugu surece iyi bir korku filmi izlemek mumkun olmayacaktir.

0|0
    0|0
    • Yabancılarda sürekli aynı konu üzerinde gidiyor, türk milletini vampirle zombiyle korkutamazsın :)

• semum beni biraz ürkütmüştü

0|0
    0|0
  • Bizim korku filmleri güzel olmuyo çoğunu izlemedim yani sevmiyorum çünkü. Ama şunu belirticem. Şeytan-ı Racim kalitesiz bir filmdi görüntüsü filan çok sıralandı ama ona rağmen korkmuştum işte öyle olması daha çok etki bıraktı bende:)

0|0
    0|0
  • şıklardanda anlaşılabileceği gibi türkler korku filmlerinden başka bir kategoride film çevirmeyi bilmiyolar :) benimde başıma gelir diye hiçbirini izlemedim bazı şeyleri öğrenmeye gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Aralarından bir dabbenin son serisini izledim sinemada , kızlarla altımıza sıçtık orası ayrı. bide büyü diye film vardı , tabi o eski biraz

0|0
    0|0
  • yokki

0|0
    0|0
  • musallat 2 ben en çok onu severek izledim:)

0|0
    0|0
  • niye hepsi cinli?

0|0
    0|0
    • Türkler vampirli film çektide biz mi koymadık?

• olabilir. geçmiş olsun arkadaşım

• evlenmek isteyen cin mi? :D

• şeytanı racim iyiydi

0|0
    0|0
  • dabbe

0|0
    0|0
  • El-Cin'e sinemada gitmiştim, gitmez olaydım :D

0|0
    0|0
  • Cevap veriyorum: Hiçbiri

0|0
    0|0
  • Oldukça niteliksiz. Bas yapit sağlam değil. Pacalarindan ozentilik akiyor. Kurgu yok. Dabbe serisi tam fiyasko zaten. Bundan 5 6 yil önce kuzenlerle izledigimde gülmekten içim disima cikmisti. Dabbenin ses efekti kiriyor geçiriyor ortaligi.

0|0
    0|0
  • Hicbiri korkunc degil...

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 40

• 0|1
    0|0
  • Musallat efektleri ses olayları ve filmin konusu çok guzel anlatim sekli olarak da diğerlerinden ustun benim için musallattan snra dabbe ve ammar tabiki

0|1
    0|0
  • Hasan Karacadağ bu işi en iyi yapan adam. Dabbe serisi arada bozulmalar da olsa gayet iyi. Özellikle ilk dabbe ve son 2 dabbe en iyileri.

0|1
    0|0
  • Allah cinleri Türk korku sinemasına para kazandırsın diye mi yarattı?

0|0
    0|1
  • Dabbe serisi

0|1
    0|0
  • Cinlerle ilgili korku filimleri beni korkutmuyor ayrıca iyi bakmıyorum nezaman bir cin cıksa arkadan kur'an okuyan adam sesi çıkıyor normal hayatta kur'an sesi duyan adam bilinç altına işleyen korkudan dolayı ürperiyor halbuki kuran huzurdur

0|1
    0|0
    • Hasan karacadağnın son filminee gidin korkutma boyutu çok farklı :)

• demiş korkmayana 10 bin tl verecem altına 150 kiloluk woofer koysalar kedi miyavlama sesi verseler birden gene korkarsın benimde korku dediğim en fazla reflex öyle triplere girme yok

• musalllat iyidir

dabbe cin carpması da saglamdır

0|1
    0|0
  • bence dabbe

0|1
    0|0
  • "Bu tarz benim"

0|0
    0|1
  • Bizim Türklerde tuhaf insanlar ha :D Nerde bir fizikötesi şey var onu film yaparlar :D 3 harfliler, kırmızı melek :D

0|0
    0|0
  • cinin kokmuş Çorabı :))))

yahu sinema konusunu özellikle korkuyu pek beceremiyoruz.

0|0
    0|1
  • çin seddi nin yapımı dünyada bir örneği daha yok

0|0
    0|0
  • korku filmleri 5 para etmez. komedi filmlerini hiç birşeye değişmem

0|0
    0|0
  • haha hepsi çocuk filmi gibi cok salakca

0|0
    0|0
  • Dabbe nin ilk filmi Büyü filmi Musallat filmi güzel son cıkanları izlemedim nasipse izliycem kardeşim :)

0|0
    0|0
  • büyü filmini koymayı unutmussun kardeş

0|0
    0|0
  • Onların hiçbiri

0|0
    0|0
  • Korku filmi olarak hala cok gerideyiz :)

0|0
    0|0
  • Türk şeytan tabiki de... bu film ders olarak veriliyor ;)

0|0
    0|0
  • Karadedeler olayı :)

0|0
    0|0
  • Destere :D

0|0
    0|0
  • Türkler korku filmimi yapmış hiç haberim yoktu :D (hiç korkunç değillerr :D )

0|0
    0|0
  • Türk'lerin korku filmi yapma çabası zaten Başlı başına korku filmi :)

0|0
    0|0
  • Buyu

0|0
    0|0
  • gulyabani

0|0
    0|0
  • şeytan liseliler bilmez

0|0
    0|0
  • Turkler bu aralar cinlerle filan cok ugrasio birgun bir carpilirlar agzi gotune doner valla

0|0
    0|0
  • Korku filmi çekmeyelim biz...

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10
Yükleniyor...