Evet gençler cevaplarınızı alayım 3 büyüklerden hangisi İstanbul'mu, Ankara'mı, İzmir'mi?

Bana sorarsanız İstanbul dünya çapında, diğer ikisi Türkiye içinde çekişir.

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle istanbul. Ankara çok sakin monoton bir şehir orda yaşadım bir süre. izmirede birkaç kez gittim gezdim kaldım falan beğenmedim açıkcası alt yapısı sıfır büyük köye benzettim ben güzel yerleri tabiki var ama genel olarak güzel değil ama İstanbul harika şu an İstanbul'da yaşıyorum çok güzel tek kötü tarafi çok yorucu bir şehir ulaşım biraz sıkıntı o kadar.

0|0
    0|0
    • Tesekkurler :)

• Byzantium, Konstantinopolis, İstanbul... Bir tarih film şeridi gibi geçiyor boğazda gozunun onunden. Savaşlar, aşklar, imparatorlar, padişahlar, saraylar, entrikalar...

Bu arada İzmir diyenler dünyanın en çok turist çekenler sıralamasında New York tan sonra İstanbul yedinci. İzmir'in esamisi bile yok.

Kızlar Ne Diyor 10

• İzmir ikisini de sollar. İstanbul'da bulabileceğin her şeyi rahatlıkla İzmir de bulabilirsin + stressiz, koşuşturmacasız. Trafiği desen yaşam şartları desen ulaşımı desen her anlamda istanbuldan ileridir. İstanbul un en güzel kısmı geçmişte bıraktığı kısmıdır. tarihi alanları desen bugünkü 50 yaş ve üzeri insanları desen işte onlar gerçekten candır. onun dışında bir artısı yok istanbulun. Ankara ya gelince gereksiz yayılmış büyük bir şehir. Baya bir gittim ancak her seferinde de uzun süreli kalmadığımdan fazla bir yorum yapamam Ankara için.

0|0
    0|0
    • İstanbul dediğin yerin tek başına gsmh si 30000 $ ın üstünde. Her güzelin bir kusuru olacak. İstanbul'un rakipleri zaten belli. Roma, Paris falan olabilir. İzmir'i Ankara ile kıyaslayabilirsin bak:)

• Şimdi sen çok mu düzgün bir üslup kullanıyorsun? Dikkat edersen hiç alıntı yapmıyorum çunku anlatmak için ihtiyacım yok. İşte sizin duzgun üslubunuz buraya kadar hazımsızlıkla biten bir trajedi. Açar bakarsın tamam mı dünyanın en çok turist çeken ilk on şehri hangisi diye. O kadar adam aptal değil. Yaşam standardı eminin bir çok değişik ilçede de çok yüksektir. Dikkat et ilçe diyorum. İzmir de böyle bir kategoride yer alabilir:)

• Evet çok düzgün bir üslup kullanıyorum. Cümlelerinizin arada kaybolmaması için her cümlenize cevap veriyorum, ki bu bir saygıdır. Konuyla ilgili kendi düşünceleriniz onu tartışmam. Şahsınızı da eleştirmem, çünkü konu bu da değil. Ancak aynı saygıyı sizden de beklerim " İşte sizin duzgun üslubunuz buraya kadar hazımsızlıkla biten bir trajedi. "

Size bu kadar saygı gösterip cevap vermem yeter herhalde. Bağlı olduğunuz yaş grubuna binaen sizde biraz daha saygılı davranabilirsiniz. İyi geceler size

• Istanbullllllllll ;)

0|1
    0|0
    • Yetiştin imdadıma sonunda:)

• ;(((( g olacak vapurun en ustunde sigara yakacksin... ;)

• Bu kadar olmaz ama aynısını ben yazacaktım valla:)

• değil 3 büyüklere dünyaya değişmem izmirimi :)

0|0
    0|0
  • İzmir yasanicak yer. İstanbul güzel olabilir ama zor

0|0
    0|0
  • İzmir bambaşka ama İstanbul özel benim için

0|0
    0|0
  • İzmir anlatilmaz yaşanır bence :)

0|0
    0|0
  • İstanbul güzel, İzmir ise özeldir <3

TAM 35 :)))

0|0
    0|0
  • İzmir :)

0|0
    0|0
  • İZMİR

0|0
    0|0
  • Istanboooooolllll

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• istanbula çok gittim ankarayada gittim İstanbul çok çok güzel ama yaşanmaz sadece parası olan gezer ankara'yı beğenmedim ama izmir'de yaşamak isterim İzmir güzelmiş öyle diyorlar :)

0|0
    0|0
  • üçünden izmiri tercih ederim. güneşi seviyorum ne yapayım.

0|0
    0|0
  • İzmiri diğer iki şehre göre tercih ederim.

0|0
    0|0
  • Ankara aşktır ...

0|0
    0|0
  • Kocaeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...