Fotoğrafçılarim nasil :) (resimli) :) seviyeli yorum yapalim maksat eğlence?

Güncellemeler:
Fotoğraflarım yazciktim k. bakmayin :D

0|0
14|48

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• Fotoğraflarında obje eksikliğinden doğan bir yavanlık göze çarpıyor. Kadrajına basit ve alışılmış bir manzara çerçevesi almışsın. fotoğraflarının daha ilgi çekici ve güzel olmasını sağlaman için örneğin aşağıda ki gün batımını çekerken ışı bir nesnenin arkasına alıp ters ışıkla süliet fotoğrafı çekebilirdin. Mesela bir arkadaşın uzakta kollarını açmış bir vaziyette durabilirdi bu ters ışık yöntemiyle mükemmel bir fotoğraf karesi yakalayabilirdin. Veya bu bir kuş veya ağaç da olabilir tabi ki Ters ışık konusunda çekilmiş resimlere bak ilham kaynağı olabilir. İlk resimlerindede yine aynı boşluk olmakla beraber daha çekici hale getirmek için kadrajı kısıtlı değilde panaromik ve geniş perspektiflere yönelmeni tavsiye ederim. Mesela göleti kesik kesik göstereceğine ya gölet üzerine bir kuş ya da martıya odaklan veya kenarında duran bir çifte veyahut göletin tamamnını kapsayacak parca parca kareler çekip özel programlarla veya phgotoshopla birleştirmeni tavsiye ediyorum. Bakış açın güzel geliştirmen lazım.

1|1
    0|0
  • evet başarılı :)) soruyu sorarken niye gizlendin merak ettim :)) ileride ünlü bir fotoğrafçı olursan burada takıldığından bahsetmeyelim diye mi yoksa :D

0|0
    0|0
  • Ankara da ki yapay göl değilmi orası hani çevresine aşırı lüks yüksek binaların yapıldığı göksu parkı. O parka yüksek binasız bir açı oldugnu gözden kaçırmışım :D

hep göz hizasından çekmişsin farklı açılar bul ya da bulunduğun ortama göre şekil al.

0|0
    0|0
  • süper

0|0
    0|0
  • güzeller gayet iyi.

0|0
    0|0
  • Eskişehir demi burası:))

0|0
    0|0
  • Fotoğrafları hep yukarıdan çekmişsin. Manzara fotoğrafı çekeceksen kadrajı aşağıdan yukarıya doğru göstermelisin ki gökyüzü güzel çıksın. Çektiğim fotoğraflara bakmanı tavsiye ederim
    www.enguzelsahne.com

0|0
    0|0
  • Gayet güzel.

0|0
    0|0
  • Güzel değil. Fotoğrafçılık hakkında hiçbir bilgin yoksa dahi en azından şuna dikkat et. Fotoğrafı çekeceğin yerde en önemli nesneyi bul ve o nesneyi fotograf karesinin altın oran noktasında olacak şekilde ayarla. Bu bile fark katacaktır.

0|0
    0|0
  • Fotografların güzel bende çekerim böyle arada bier afta sonları çıkarken eğlenceli zevkli oluyo gölbaşımı ilk fotodaki yer

0|0
    0|0
  • Biraz ışık dengesini ayarlamak ve güneşe dikkat etmeniz gerekiyor :)

Bol bol resim çekin güzel resimler çıkacağına eminim.

Kadraj ayarına da göz önünde bulundurun (:

0|0
    0|0
  • Güzelmiş :)

0|0
    0|0
  • Gayet hoş ama biraz daha çalışma yapmalısın bu konuda :)

0|0
    0|0
  • cok guzel burası neresı

0|0
    0|0
    • Ikinci fotoda ankaraya giderken Kırşehir'de gun doğumu
      ikinci Ankara :)

• Çok güzel fotoğraflar yerim o fotografları :D

0|0
    0|0
  • İnsanlar daha farklı bir şey bekliyordu. Hayal kırıklığına uğrattın :D

0|0
    0|0
  • sen nerdesin kanka :/

0|0
    0|0
  • sıradan, herkesin çekebileceği şeyler

0|0
    0|0
  • Kodlanmışım artik foto açilmadan güzelsin falsnbyaziyordum mevzu farkliymiş. Harika bence

0|0
    0|0
  • İlk 3 te ışık doğru gün batımında tam olmamış Çok yeteneklisin bu konuda :)

0|0
    0|0
    • Safak o :D tskler

• Şafakda ya da gün batımında fotoğraf çekerken durduğun açıya göre çektiğin fotoğrafın ışık dengesi oluşur. Ben onu kastettim isterse gece yarısı olsun neyse başarılısın.

• teşekkür

• Sıradan

0|0
    0|0
  • Makine ne?

0|0
    0|0
  • Batarken değil doğarken çekersen daha kaliteli bir ışık efekti olur

0|0
    0|0
    • Doğarken zaten bu saat 05.26 da çekilmiş bir foto

• 21 yıllık insanim bu kadar kırmızı bir gün doğumu görmedim ilginç. cam buzu dedikleri renkte gun ışıgı cizgileri olur hatta o yuzden daha kaliteli görüntü alinabilir diye biliyorum. Profesyonel oldugumdan falan degil duyumlarimi aktarıyorum yanlış olmasin

• Yok ama gerçekten şafak :)

• güzelmiş profesyonel olarakmı yapıyorsun bu işi

0|0
    0|0
    • :D yok be tel kamerasi hatta ama meraklıym.

• telefonun kalitesi diyelim o zaman

• Hayir :D

• buranın türkiye olmadığı kesin

0|0
    0|0
  • İdare eder ya

0|0
    0|0
  • valla cok guzel ınsan oraları gezmek ıstıyor

0|0
    0|0
  • Birde güneşin batışını çekersen on numara olacak :)

0|0
    0|0
  • Fiziğin super biraz kilo versen muhtesemsin aasdffg super fotolar caldim şu an 😎☺

0|0
    0|0
  • Mükemmel :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...