Turan dursun hakkında?

turan dursun u tanıyor musunuz? ne kadar tanıyorsunuz? nasıl bilirsiniz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• "Aşmış" bir din adamı diyeceğim... Din ve Arapça konusunda tam bir uzman. "Din Bu" serisi basit bir karalama kitabı değil, büyük bir emek ürünü. Tarihe ışık tutabiliyor. İslam ansiklopedisi var bir de, onu henüz okumadım.

Yazdığı şeyleri ilk defa o yazmış değildi, yurtdışında çok kişi din tarihini yeniden yorumluyordu da bizde bazı şeylere hiç tahammül yok maalesef.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tanıyorum kendisi müftüdür daha sonra ateist olmuştur, oldukça bilgilidir ve meydan okumadığı din adamı da kalmamıştır lakin çoğu meydan okuması karşılık bulmamıştır. kendisine yapılan bir suikastte yaşamını yitirmiştir.

0|1
    0|0
  • Öğrendiğim iyi oldu. hemen incelemeye alacağim. paylaştığınız için teşekkür ederim

0|1
    0|0
  • müslimleein korkulu rüyasiydi. hosgürü kurbani oldu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• şerefsizin biri dini inkar ediyor binlerce gençin beynini bulandırdı doğru yoldan ayırdı allah ateşini bol etsin

0|0
    1|1
    • adam türkiyenin en büyük din adamlarından biriydi.

• imanlı ölmek herkese nasip olmuyor işte ne hacılar hocalar imansız inkar ederek gitti allah saptırmasın doğru yoldan ayırmasın görmüştür şimdi gününü ahiret var mı yok mu bütün inkar edenler birgün öldügünde görecek gerçekmi değilmi işte o zaman çok geç olacak inanma kardeşim böyle adamların dediklerine bende araştırdım bu adamın yazdıklarını resmen sapmış ya
      dinliceksin
      dr zakir naik
      cübbeli ahmet hoca
      nihat hatipoğlu gibi adamları dinliceksin ateist sitelerindede çok takılma eğer böyle bişey varsa senide yoldan saptırırlar allah ilminden izin verdigin kadarını anlayabiliyor insanlar her eleştirdikleri sorunun cevabını dr zakir naik veriyor kafanda bişey takıldıysa söyle yardımcı oluyum

• benim o din tüccarlarıyla işim olmaz.

• O beni taniyomu

0|0
    0|1
Yükleniyor...