Hayatınızda izlediğiniz ilk film neydi?

Hayatım boyunca baya film seyrettim, ancak bu sorunun yanıtını bir türlü bulamıyorum, hayatımda izlediğimi hatırladığım ilk film şener Şen' in namuslu adlı filmiydi... Ondan önce mutlaka izlediklerim olmuştur da, hatırlamıyorum bir türlü :/

Peki siz hatırlıyor musunuz ilk hangi filmi izlediğinizi?

0|0
16|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• Kreşteyken ya da ilkokul 1 deyken annem Aslan Kral'a götürmüştü beni. Odur heralde, çizgi film gerçi ama :D

0|1
    0|0
  • Zihnimde kalan Simon Birch fakat yanilma ihtimalim cok yuksek. Onun disinda hayal meyal hatirladigim palyaconun katil oldugu bir korku filmi olabilir.

0|1
    0|0
  • Hayvan mezarlığı olabilir harry Potter olabilir hababam sınıfı olabilir sürtüğün kızı olabilir hatirlamiyorum

0|0
    0|0
  • Hatirlamiyorum:)

0|0
    0|0
  • Hatirlamam mümkün değil fakat küçükken cumartesi geceleri elm sokagi kabusu cikardi her hafta birde bebek oyunu (caki) ilk izledigim korku filmleriydi

0|0
    0|0
  • Yeşilçam filmidir muhtemelen.

0|0
    0|0
  • İlk filmi hatırlamıyorum tabiki film merakım fazla yoktur ama testere filminin cdsini alıp izlemiştim :)

0|0
    0|0
  • eğreti gelin:))

0|0
    0|0
  • Hatirlamiyorum malasef keske not etseymisim

0|0
    0|0
  • Yarım yamalaktı ama hababam sınıfıydı :)

0|0
    0|0
  • Cesur yürek ne filmdi ya efsane

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Malkocoglu

0|0
    0|0
  • Harry Potter tabi ki :)

0|0
    0|0
  • Ilk izledigim filmi bilmiyorum da ilk gittigim sinema 6. his ti. cok korkmustum😯

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• O zamanki adıyla TV2'de yayınlanmış İhtiyar Adam Ve Deniz. Hiç unutmam. 1988 yılıydı

0|0
    0|0
  • Sinemada ilk izlediğim film Titanic olmuştu. 1998 yılında.

0|0
    0|0
  • Hatırlamak mümkün değil ama en beğendiğim film Titanik ti sanırım

0|0
    0|0
  • İlk olarak sinemaya teyzem beni ve kuzenimi Aslan Kral'a götürdü. 3 ya da 4 yaşındaydım.

0|0
    0|0
  • yeşil yol filmiydi

0|0
    0|0
  • Çapkın :)

0|0
    0|0
  • 8 mil eminemin filmiydi

0|0
    0|0
  • Nickinle cevap vericem knk sana. Paranoyakmısın nerden bilelim. :D