Erkek arkadaşımı anlamıyorum. Ayrıldık.

Erkek arkadaşım benden bir yaş küçük. 1 yıldan fazladır birbirimizi tanıyoruz ve 11 aydır da çıkıyorduk. (Yaş farkı hiç problem değil bu arada)

Ben üniversitede okuyorum Istanbul'da. 1 yıl farklı şehirlerdeydik. Ayrıldık, barıştık birkaç kez. Bu sene o da sınava girdi sonucu pek iyi değildi morali bozuktu. 1 hafta benimle pek konuşmak istemedi. Ama dedikleri beni kırdı. Geleceğimizden emin değilim zaman ver düşünmek istiyorum seni seviyorum ama yalnız kalmaya ihtiyacım var bir süre dedi. Sonra birden tutan bir yer buldu Istanbul'da ve istediği bölümdü.

Birşey konuşmadık sonra eskisi gibi devam ettik. Ben üzüldüğümü söyledim ona ama o beni ikna etti ben de unutmaya çalıştım dediklerini. Son buluştuğumuzda garipti biraz mutsuz gibiydi yorgunum diye geçiştirdi onun dışında aynıydık. Birkaç gün önce tercih yaptıktan 2 saat falan sonra kaprislerinden yoruldum gibi şeyler söylemeye başladı. (Msnde, yüzyüze değil) Hiç böyle bişey söylemez aslında. Ben anlamadım söyle neden bahsediyorsan dikkat ederim söyle yeter ki dedim konuşmak istemiyorum falan dedi. Sonra çok farklıyız olmuyor dedi. Sonra farklılıklarımızdan dolayı tartışmaya başladık. O hep tamam yeter bitti demeye getirdi. Ben anlamaya çalıştıkça kestirip attı. En son bitti hoşçakal falan dedik. Sonra bir daha konuşmadık.

Ayrılsak bile gerçekten nedenini anlamak istiyorum. N'apmalıyım, ne olablir? Ya da onla mı konuşmalıyım? Konuşmak ister mi bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Seni seven insan seni elinden kaçırmak istemez, geri çekilmek her ilişkide işe yarar sürekli arayıp sormak onu bunaltır, ayrıca benim görüşüm senin üniversiteli olman onun bi yere girememiş olması veya tercih stresi sana yansımıştır bende bu sene tercihlerimle uğraştım kafam çok dağıldı ve çok kötüydüm o an insan içine kapanmayı seçiyor emin ol seni seviyorsa eğer 1-2 ay içerisinde her şey düzelir üzme tatlı canını:)

1|0
    0|0
    • bu zaman verme olayını hiç anlamıyorum anlayamıycam da. 1-2 ay çok fazla değilmi? Neden bu eziyet ? :(( Daha çabuk anlamanın bi yolu yokmudur

• Bizim için değil ki erkekler için bu zaman meselesi, senden daha iyisini bulamadığı göremediği için ayrıca senin değeerini ancak o sürede anladığı için uzun sürüyor, oysa bize kalsa hemen 1 günde kafasına dank etsin ama nerdee!

Erkekler Ne Diyor 2

• SEn icinde bazı hataları bulmuşsun. kendi kendine cozmuşsun. geleeginden de emin degilsin. ve sadece onun nedenleri üzerine kendini yormaktasın. ilişki üzerine titremiyorsun bile. oan akarşı hislerinde bayagı bir gerilmeler yaşamışsın. o sürekli sana ayrılalım dyiecektir sorna barışacaktır. hatta sana zaman ver deyip duracaksa ne diye bu ilişkiyi devam ettirme zorunlulugu hissediyorsun. belli ki kafasında bir sürü şey var ve zincirdeki zayıf halka sensin. seni üzmekten başka yaptıgı da yok. gün gelecek hatasını anlayacak belki. ama senin üzülmemen lazım. hatası olan hatasını anlar ve peşinden koşar. bir süre koştuktan sonra sen eminsen devam et. yoksa daha ne diye sürdürüyorsun. seni en dipteki yerde tutuyor. .

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşının mantığı sevgisinin çok üstünde dolayısıyla bence duygusal manada yaklaşma,ciddi bir üslupla; tamam ewet bitti ancak vermiş olduğun cevaplardan tatmin olamıyorum de...duygusal bir üsluptan kurtulup ciddiyetli ve arkadaşça yaklaşırsan seni dinleyecektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Başta günahını almak istemem ama ALLAH bilir diyerek başlıyım bari

Bırak kafası karışmış ama iyi yönde karışmamış birinci ihtimal istanbul tutmazsa ayrı sehırlerde olursanız yapamıcagını düşünüyo olabilir. İkinci ihtimal ki bu ihtimal diğerini kapsar üniversite hayatı başlarsa başka fırsatları olucagını düşünüyor ve sana bağlı kalmak istemiyor olabilir. Senden hoşlansada söylediğim şeyi daha heyecanlı buluyor olabilir bilemeyiz.

bak ne diycem okullar açıldıkdan sonra geri gelirse sakın kabul etme kimseyi bulamamıştır ki şuan biri olmadıgı ne malum. yok canım biraz yargısız infaz olucak ama psikolojik yada başka türlü problemleri yoksa çekindiği bi durum yoksa ki konuşmuyo arkadaş o zaman bildiğin bahanecidir. Sevdiğinden eminmisin bilmiyorum ama o daha kendi sevgisinden emin değil gibi .

Bilmiyorum bu bır bırbucuk yıl cok onemlı asıl kırılmak noktası bu yıllardır. Ya sıkılıp gıdıceksıız yada sevdıgınızı anlayıp döneceksiniz. Biraz rahat bırak kendini üzmemeye çalış ...

0|0
    0|0
  • Bence 2 gün bekle..

Eğer gelip senle konuşmazsa havalara girmiş anlasılan... O simdilerde hayaller kuruyordur üni güzel insanlarla beraber olurum diye.. Gerçekten sevdiyse geri dönecektir.

0|0
    0|0
    • Mantıklı. Ama gerçekten onun öyle biri olduğunu düşünmüyorum. Kimbilir doğrudur belkide

• Sadece yorumum bu yani sen daha iyi tanırsın sevdiğini. Ama beklemelisin bence..

• Nasıl ne alaka.11 ayın sonunda mı aklına gelmıs bazı seyler.. Hemde unı. Istedıgı bolume gıderken...

• peşinden gitme o aklına ayrılmayı koymuş çeşitli bahanelerle seni başından atmaya çalışıyor gelirse kendi gelir gelmezse zaten unutmaya çalış

0|0
    0|0
  • seni kendine gore daha ustun buluyor olabilir. Sonucta senden 1 yas kucuk, okul meseleleri vsvs.erkekler genelde kız akadaslarını kendinden ustun gormek istemezler ve onların bu kaprisi hic cekilmez. Benimde bi erkek arkadasım vardı. Ekonomik durumu benimkinden baya asagıdaydı. Bunun benim icin bi problemi yoktu tabi. Ama kendisi hep takıntı haline getirdi bunu. Yok sen Dia nın sahibisin ben ise kuaforde calısıyorum falan diye kendi kendine kapris yapıyordu. En sonunda farklı nedenlerden dolayı ben ayrıldım ama ayrılırken bile soyledigi laflar su, sen cok zenginsin ben senin gibi olmadıgım icin ayrılıyorsun. Dedi. Gercekten bu kapris cekilmez. Benden sana tavsiye dengine gore birini bul.

0|0
    0|0
  • O süre zarfında birini bulmuş ve bahane arıyor.

Hiç üsteleme.

1|0
    0|1
    • erlek her neyse onu bilemem ama erkeğin psikolojisini az çok bilirim. kendi acizliğin yüzünden başkasını savunmaya kalkma. sen de üzmüşsün bir kızı vicdan yapıp kendini de aklama.

Yükleniyor...